Bio Omega 3 +D 2000 65% Omega interakcje ulotka kapsułki miękkie  60 kaps.

Trudno dostępny w aptekach

 

Bio Omega 3 +D 2000 65% Omega kapsułki miękkie | 60 kaps.


Dowiedz się więcej

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: XENICO PHARMA SP. Z O.O.


Opis produktu Bio Omega 3 +D 2000 65% Omega

Bio Omega 3 +D 2000 65% Omega - działanie

Bio Omega3 + D2000 to wysokiej jakości suplement diety zawierający w jednej kapsułce 1000 mg (w tym 65% Omega-3) skoncentrowanego oleju peruwiańskich ryb zimnowodnych (TASA OmegaTM). Jest także źródłem naturalnej witaminy D3 pozyskiwanej z lanoliny (Quali0-D®). Witamina D3 zawarta w preparacie została rozpuszczona w naturalnych tłuszczach dzięki czemu jest najlepiej przyswajalna dla organizmu.

Preparat uzupełnia dietę w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 w tym 33% EPA (kwas eikozapentaenowy) i 22% DHA (kwas dokozaheksaenowy), które przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca.


Jaki jest skład Bio Omega 3 +D 2000 65% Omega?

Skład

Składniki: olej rybi TASA OmegaTM(33% EPA, 22% DHA), żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć – glicerol, witamina E (octan DL-alfa tokoferylu), witamina D3 – Quali0-D®(chlorekalcyferol)

* RWS – Referencyjne Wartości Spożycia


Bio Omega 3 +D 2000 65% Omega zalecane spożycie

Dawkowanie

Zalecana dzienna porcja – 1 kapsułka.


Bio Omega 3 +D 2000 65% Omega – jakie środki ostrożności należy zachować?

Środki ostrożności

Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości znajduje się na spodzie opakowania. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.


Skład


Interakcje Bio Omega 3 +D 2000 65% Omega z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje Bio Omega 3 +D 2000 65% Omega z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania Bio Omega 3 +D 2000 65% Omega


Grupy

  • Preparaty z kwasami omega
  • Omega
  • Witamina D

Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o kodach BLOZ oraz możliwości współpracy z BLOZ dostępne są pod adresem BLOZ.pharmind.pl.