Accu-Chek Active interakcje ulotka test paskowy  50 pask.

Dostępny w większości aptek

 

Accu-Chek Active test paskowy | 50 pask.

od 0 , 00  do 38 , 37

Wybierz odpłatność

Rodzaj: wyrób medyczny | refundowany

Podmiot odpowiedzialny: ROCHE DIAGNOSTICS GMBH

Accu-Chek Active cena

38,37


Opis produktu Accu-Chek Active

Kiedy stosujemy Accu-Chek Active?

Wskazania do stosowania:

Do pomiaru stężenia glukozy we krwi


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Testy diagnostyczne

    W teja kategorii znajdziesz testy diagnostyczne np. ciążowy, test badający stężenie glukozy we krwi lub moczu, testy badające różne parametry z moczu lub krwi w tym testy na obecność narkotyków.


Może Cię również zainteresować:


Statystyki Accu-Chek Active

Zgodnie z dostępnymi danymi możemy stwierdzić, że sprzedaż w zestawie środki diagnostyczne uległa zmianie o 21.12%. Największa sprzedaż w kategorii środki diagnostyczne została przez ktomalek.pl odnotowana dla następujących województw: łódzkie, opolskie, świętokrzyskie. Rozbieżność w sprzedaży pomiędzy najlepszym a najsłabszym miesiącem w roku wynosi 60.85%.

Accu-Chek Active - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Wyrób medyczny jest najczęściej poszukiwany przez osoby z następujących regionów: łódzkie, mazowieckie, śląskie. Miasta z największa liczbą wyszukiwań dla produktu Accu-Chek Active to Gdańsk, Poznań, Warszawa.

Środki diagnostyczne, do których zaliczany jest Accu-Chek Active, znajdują się w 80% wszystkich wyszukań na stronie KtoMaLek.pl. Najczęściej po środki diagnostyczne sięgają mieszkańcy województwa mazowieckiego. 

Wyrób medyczny Accu-Chek Active jest najczęściej wyszukiwany w miesiącach: styczeń, grudzień, a najsłabiej w miesiącach: styczeń, grudzień. Różnica w wyszukiwaniach pomiędzy najlepszym, a najsłabszym miesiącem w roku wynosi 55.56%.

Jaka jest dostępność wyróbu medycznego Accu-Chek Active?

Większość aptek korzystających z serwisu KtoMaLek.pl ma ten wyrób medyczny obecnie w swojej ofercie. Jest więc wyrobem medycznym łatwo dostępnym na terenie Polski.


Accu-Chek Active opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: