ZDRÓJ Szamp. leczniczy

130 ml

lek dostępny bez recepty | PRZEDSIĘBIORSTWO FARMACEUTYCZNE SULPHUR ZDRÓJ EXIM

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Sprawdź teraz w najbliższej aptece


ZDRÓJ Szamp. leczniczy interakcje ulotka   130 ml

Wskazania

- Łuszczyca skóry głowy- Łojotokowe zapalenie skóry głowy- Nasilony łojotok owłosionej skóry głowy- Do mycia włosów przetłuszczających się

Działanie

- przeciwłuszczycowe- przeciwłojotokowe- przeciwzapalnie- przeciwgrzybiczoSzampon zawiera aktywne biologicznie związki siarki (siarka dwuwartościowa, jon wodorosiarczkowy, siarka koloidalna). Ich funkcja terapeutyczna wspomagana jest przez zawarte w wodach leczniczych jony: wapnia, magnezu, jodu, bromu oraz inne cenne mikroelementy.Składniki te działają na skórę:- przeciwzapalnie,- przeciwgrzybiczo,- przeciwpasożytniczo zmniejszając świąd skóry i wydzielanie łoju. Siarka poprzez grupy sulfhyrdylowe (SH) i wiązania dwusiarczkowe wpływa korzystnie na keratynę naskórka i włosów. Odczulające właściwości wód siarczkowych związane są z hamowaniem procesu zapalnego oraz niszczeniem wolnych rodników wpływających na reakcje immunologiczne.Wody siarczkowe modyfikują potencjał oxydoredukcyjny skóry, co zostało wykorzystane w leczeniu łuszczycy. Dzięki właściwościom keratolitycznym (złuszczającym) skóra głowy delikatnie złuszcza się i oczyszcza. Równocześnie działanie keratoplastyczne (odnawiające) poprzez wpływ na metabolizm skóry stymuluje odnowę tkankową.


Skład


Przeciwwskazania


Działania niepożądane


Dawkowanie


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Preparaty na łuszczyce

    W tej kategorii znajdziesz produkty stosowane w łagodzeniu objawów łuszczycy. Dostępne w postaci kremów, balsamów, maści, płynów, szamponów, sprayu itp.


Może Cię również zainteresować:

kobieta trzymająca sie za nos z powodu bólu zatok

Zdrowie

Ból zatok – objawy i leczenie

Ból zatok pojawić może się jako jeden z objawów przeziębienia. Nieleczony może doprowadzić do poważnych schorzeń. Sprawdź, jak sobie jego przyczyny i ...


ZDRÓJ Szamp. leczniczy - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Z pomocą zebranych przez naszą wyszukiwarkę KtoMaLek.pl informacji jesteśmy w stanie napisać, iż w miesiącach listopad, lipiec, marzec przeprowadzono najwięcej zapytań dla produktu ZDRÓJ Szamp. Leczniczy. Najmniej intensywnie lek był natomiast wyszukiwany przez ludzi w następujących miesiącach październik, styczeń, sierpień. Ponad 500% to ilość, która równa jest różnicy między opisanymi porami roku.

Jaka jest dostępność leku ZDRÓJ Szamp. Leczniczy?

Na terenie naszego kraju lek ZDRÓJ Szamp. Leczniczy ma na stanie mniejszość aptek. Jesteśmy w stanie więc poinformować bez cienia wątpliwości, iż są to leki trudno dostępne.

Czy ZDRÓJ Szamp. Leczniczy jest lekiem refundowanym?

ZDRÓJ Szamp. Leczniczy nie jest lekiem refundowanym.

Czy ZDRÓJ Szamp. Leczniczy jest lekiem na receptę?

ZDRÓJ Szamp. Leczniczy nie jest lekiem na receptę.


ZDRÓJ Szamp. leczniczy opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: