TO Płyn na wrastające paznokcie interakcje ulotka   15 ml

Dostępny w ponad połowie aptek

 

TO Płyn na wrastające paznokcie 15 ml

Rodzaj: kosmetyk

Podmiot odpowiedzialny: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE "UNIA" SPÓŁDZIELNIA PRACY


Opis produktu TO Płyn na wrastające paznokcie

Kiedy stosujemy TO Płyn na wrastające paznokcie?

Osobom z problemem wrastających paznokci. Dzięki swojemu składowi zmiękcza twarde paznokcie, redukuje uczucie dyskomfortu.Jaki jest skład TO Płyn na wrastające paznokcie?

Aqua, Glycerin, Sodium Thiosulfate, Sodium Hydroxide, Benzalkonium Chloride.


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy


Może Cię również zainteresować:


TO Płyn na wrastające paznokcie - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Lubelskie, łódzkie, mazowieckie to województwa, w których kosmetyk TO Płyn na wrastające paznokcie był poszukiwany z całą pewnością najczęściej. Możemy także udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej użytkowników szuka TO Płyn na wrastające paznokcie. Są to wskazane miasta: Lublin, Warszawa, Zakopane.

W miesiącach styczeń, grudzień zauważyliśmy największe ilości wyszukań dla produktu TO Płyn na wrastające paznokcie. Najniższa liczba zapytań dla tego towaru została przez nasze algorytmy zauważona w tych miesiącach styczeń, grudzień . Między wymienionymi miesiącami różnica jest równa 6.67%.

Jaka jest dostępność kosmetyku TO Płyn na wrastające paznokcie?

Na terenie naszego kraju kosmetyk TO Płyn na wrastające paznokcie ma na stanie większość aptek. Możemy więc powiedzieć bez cienia wątpliwości, iż są to kosmetyki łatwo dostępne.


TO Płyn na wrastające paznokcie opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: