Nutramigen 1 LGG Complete interakcje ulotka proszek  400 g | puszka

Dostępny w mniej niż połowie aptek

 

Nutramigen 1 LGG Complete proszek | 400 g | puszka

od 0 , 00  do 56 , 35

Wybierz odpłatność


Dowiedz się więcej

Rodzaj: żywność specjalnego przeznaczenia | refundowany

Podmiot odpowiedzialny: RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Nutramigen 1 LGG Complete cena

56,35


Opis produktu Nutramigen 1 LGG Complete

Kiedy stosujemy Nutramigen 1 LGG Complete?

Nutramigen 1 LGG Complete jest pełnym pod względem odżywczym, hipoalergicznym preparatem zawierajacym hydrolizat kazeiny o wysokim stopniu hydrolizy, opracowanym tak, aby zapewnic wszystkie składniki odzywcze niemowleciu z alergia na białka mleka krowiego i białko soi.

Nutramigen 1 LGG Complete - działanie

Zawiera białko o znacznym stopniu hydrolizy, z unikalną kompozycją peptydów, które w połązeniu z Lactobacillus GG zwiekszają efektywność postępowania dietetycznego w alergii na białka mleka krowiego i pomagaja Twojemu dziecku szybciej powrócić do normalnego żywienia.§ Hydrolizaty o wysokim stopniu hydrolizy różnią się smakiem i zapachem od innych preparatów, pozwól swojemu dziecku przyzwyczaić się do nowego smaku.

§w porównaniu do Nutramigen bez LGG.


Jaki jest skład Nutramigen 1 LGG Complete?

Składniki: Syrop glukozowy, oleje roślinne (oleina palmowa, olej kokosowy, olej sojowy, olej słonecznikowy wysokooleinowy), hydrolizat kazeiny o wysokim stopniu hydrolizy (z mleka), modyfikowana skrobia kukurydziana, sole wapniowe kwasu cytrynowego, sole potasowe kwasu ortofosforowego, sole wapniowe kwasu ortofosforowego, olej otrzymywany z Mortierella alpina, chlorek potasu, sole magnezowe kwasu ortofosforowego, olej otrzymywany z mikroalg Schizochytrium sp., chlorek choliny, chlorek sodu, cystyna, inozytol, kwas L-askorbinowy, L-tyrozyna, L-tryptofan, tauryna, siarczan żelaza(II), żywe kultury Lactobacillus rhamnosus GG (0,02%), L-karnityna, octan DL-alfa-tokoferylu, siarczan cynku, 6-palmitynian-L-askorbylu, nikotynamid, palmitynian retinylu, D-pantotenian wapnia, siarczan miedzi(II), chlorowodorek tiaminy, ryboflawina, chlorowodorek pirydoksyny, siarczan manganu, jodek sodu, kwas foliowy (kwas pteroilomonoglutaminowy), molibdenian(VI) sodu, filochinon (fitomenadion), chlorek chromu(III), selenian(IV) sodu, D-biotyna, cholekalcyferol, cyjanokobalamina.


Nutramigen 1 LGG Complete zalecane spożycie

Wskazówki dotyczące karmienia. Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, należy kierować się poniższymi wskazówkami dotyczącymi karmienia.

Wiek niemowlęcia

Przybliżona

masa ciała w kg

Liczba karmień

butelka na dobę (24h)

Woda (ml)

+ilość miarek

0-2 tygodnie

2-4 tygodnie

1-2 miesiące

2-4 miesiące

4-6 miesięcy

< 3-3,5 kg

3,5-4 kg

4-5 kg

5-6,5 kg

> 6,5 kg

6

5-6

5

4

4

90

120

150

180

210

3

4

5

6

7


Proszek należy odmierzać wyłącznie za pomocą miarki dołączonej do opakowania. 1 płaska miarka (4,5 g proszku) na każde 30 ml wody. Nie ugniatać proszku w miarce. Nadmiar proszku należy usunąć tępą strona czystego i suchego noża.


Nutramigen 1 LGG Complete – jakie środki ostrożności należy zachować?

Ważne informacje: Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowląt. Nutramigen 1 LGG Complete jest preparatem przeznaczonym do postępowania dietetycznego w alergii na białka mleka krowiego, białko soi lub z nietolerancją laktozy czy sacharozy i powinien być stosowany pod kontrolą lekarza. Nutramigen 1 LGG Complete jest odpowiedni dla niekarmionych piersia niemowlat od urodzenia aż do 6.miesiąca życia i w tym czasie moze stanowić jedyne źródło pożywienia. U niemowląt karmionych preparatem Nutramigen 1 LGG Complete stolce mogą być częstsze, luźniejsze i mieć ciemny i (lub) zielony kolor, co jest naturalną konsekwencją stosowania produktu. Konsultuj zmiany w żywieniu dziecka z lekarzem.

Ostrzeżenie: Dla dobra twojego dziecka zalecamy postępowanie zgodne z przedstawionymi wskazówkami. Właściwa higiena, przygotowanie, rozcieńczanie, użycie oraz przechowywanie są ważne podczas przygotowywania porcji do karmienia w butelce. Nie podgrzewać pokarmu w kuchence mikrofalowej, gdyż moze to doprowadzić do poważnych poparzeń. Preparaty w proszku przeznaczone do żywienia niemowląt nie są sterylne i nie powinny bez nadzoru lekarza być stosowane do karmienia wczesniaków i niemowląt z zaburzeniami odporności. Zawsze pytaj lekarza, który preparat jest właściwy dla twojego dziecka. Nieprzestrzeganie tych instrukcji może wyrządzić ogromną szkodę dziecku. Podanie doustne. Nie podawać dożylnie.

Warunki przechowywania: Puszkę przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w temperaturze od 15°C do 25°C. Po otwarciu puszkę należy przechowywać szczelnie zamknietą, w suchym miejscu w temperaturze od 15°C do 25°C, a zawartość należy zuzyć w ciagu jednego miesiąca od pierwszego otwarcia. Nie zamrazać i chronić przed światłem oraz nadmiernym nagrzaniem.


Interakcje Nutramigen 1 LGG Complete z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas spożywania tej żywności specjalnego przeznaczenia wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje Nutramigen 1 LGG Complete z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas spożywania tej żywności specjalnego przeznaczenia należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Preparaty odżywcze

Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o kodach BLOZ oraz możliwości współpracy z BLOZ dostępne są pod adresem BLOZ.pharmind.pl.