Neurovit interakcje ulotka tabletki powlekane 0,1g+0,2g+0,2mg 20 tabl. | blister

Dostępny w mniej niż połowie aptek

 

Neurovit tabletki powlekane | 0,1g+0,2g+0,2mg | 20 tabl. | blister

Rodzaj: lek na receptę
Substancja czynna: Thiamini, Pyridoxini, Cyanocobal.
Podmiot odpowiedzialny: G.L. PHARMA GMBHTen produkt występuje w więcej niż jednym opakowaniu. Wybraliśmy ten z najobszerniejszym opisem.
Aby wybrać opis innego opakowania tego produktu, kliknij tutaj.


Opis produktu Neurovit


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Zażywanie tego leku z innymi lekami w tym samym czasie może negatywnie wpływać na twoje zdrowie.

Najczęściej wykrywamy interakcje z następującymi lekami :


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Witaminy

    W tej kategorii znajdziesz produkty zawierające witaminy i minerały uzupełniające braki mikro i makroelementów, na wzmocnienie odporności i różne inne dolegliwości, produkty wielowitaminowe dla dzieci, dorosłych, kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz osób starszych, produkty zawierające witaminy z grupy B oraz A , D, E i C.


Podobne produkty z tą samą substancją czynną


Może Cię również zainteresować:


Statystyki Neurovit

Z danych statystycznych w Aptecznym Banku Danych wynika jasno, iż w trakcie trzech l. Liczba sprzedanych produktów w grupie układ pokarmowy i metabolizm uległa zmianie o 1.6%. Kujawsko-pomorskie, opolskie, pomorskie to województwa, w których ilość kupionych produktów w grupie układ pokarmowy i metabolizm była najwyższa. Zróżnicowanie w liczbie sprzedaży pomiędzy najlepszym i najsłabszym okresem w ciągu ostatnich miesięcy wynosi 176.76%.

Neurovit - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Lek jest najchętniej poszukiwany przez internautów z wymienionych województw: dolnośląskie, mazowieckie, zachodniopomorskie. Jesteśmy w stanie także udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej osób wyszukuje Neurovit. Są to następujące miejscowości: Hajnówka, Warszawa, Wrocław.

Układ pokarmowy i metabolizm, w których skład wchodzi Neurovit, znajdują się w 50% wszystkich wyszukań w wyszukiwarce internetowej KtoMaLek.pl. Najczęściej po układ pokarmowy i metabolizm sięgają osoby z województwa mazowieckiego. Jeżeli poszukujecie produktów z tożsamej samej kategorii, to są nimi między innymi: Neurovit Fast (Pronerv), Bexon, Milgamma N (WIĘCEJ).

Substancje czynne leku Neurovit?

W skład leku Neurovit wchodzi substancja czynna Thiamini, Pyridoxini, Cyanocobal.. Pośród leków w bazie wyszukiwarki KtoMaLek.pl taką samą substancję czynną posiada następująca liczba produktów: 1.18%.

Jaka jest dostępność leku Neurovit?

Na terenie naszego kraju lek Neurovit ma na stanie mniejszość aptek. Można więc uznać bez cienia wątpliwości, iż są to leki trudno dostępne.

Czy Neurovit jest lekiem refundowanym?

Neurovit nie jest lekiem refundowanym.

Czy Neurovit jest lekiem na receptę?

Neurovit jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na witrynie internetowej KtoMaLek powinieneś wiedzieć, iż podczas zakupu leku w aptece musisz posiadać przy sobie receptę.


Neurovit opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: