NeoCapsiderm interakcje ulotka maść  30 g

Dostępny w ponad połowie aptek

 

NeoCapsiderm maść | 30 g

Rodzaj: kosmetyk

Producent: POZNAŃSKIE ZAKŁADY ZIELARSKIE "HERBAPOL" S.A.

Opis leku NeoCapsiderm

Wskazania

Maść do stosowania przed i po wysiłku fizycznym, a także do masażu i terapii manualnych. Pojawienie się czerwonego zabarwienia skóry jest objawem naturalnego wzrostu jej ukrwienia.

Działanie

Maść energetyzująca i rozgrzewająca. Zawiera wyciąg z pieprzowca, kamforę oraz olejki eteryczne przywracające naturalne, stopniowe i długotrwałe uczucie ciepła. Zapach olejków eterycznych ma działanie relaksujące i odprężające.Skład

Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Lanolin, Oleum Terebinthinae, Paraffin, Camphor, Oleum Eucalypti, Capsicum Frutescens Resin, Vanillyl Butyl Ether.


Dawkowanie

Oczyszczoną powierzchnię skóry pokryć cienką warstwą maści i delikatnie wmasować. Stosować kilka razy dziennie. Pojawienie się czerwonego zabarwienia jest objawem naturalnego wzrostu ukrwienia.


Środki ostrożności

Nie używać na otwarte rany i w miejscach przerwania ciągłości skóry.  


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy


Może Cię również zainteresować:

Łuszczyca - jak z nią walczyć?

Uroda

Jak walczyć z łuszczycą?

Łuszczyca to przewlekła dermatoza, która objawia się stanem zapalnym i charakterystycznym złuszczaniem się skóry. Do tej pory nie poznano przyczyn roz...


NeoCapsiderm - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

W miesiącach styczeń, październik, listopad zauważyliśmy największe ilości wyszukań dla produktu NeoCapsiderm. Najniższa liczba zapytań dla tego towaru została przez nasze algorytmy zauważona w tych miesiącach luty, maj, sierpień . Między wymienionymi miesiącami różnica jest równa 28.57%.

Jaka jest dostępność kosmetyku NeoCapsiderm?

Na terenie naszego kraju kosmetyk NeoCapsiderm ma na stanie większość aptek. Możemy więc powiedzieć bez cienia wątpliwości, iż są to kosmetyki łatwo dostępne.


NeoCapsiderm opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: