GEL 4000 Żel interakcje ulotka   30 ml

Trudno dostępny w aptekach

 

GEL 4000 Żel 30 ml

Rodzaj: wyrób medyczny

Podmiot odpowiedzialny: PHARM SUPPLY SP. Z O.O.

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące dawkowania GEL 4000 Żel?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!


Opis produktu GEL 4000 Żel

Kiedy stosujemy GEL 4000 Żel?

Preparat stosowany do badań diagnostycznych z użyciem soczewek diagnostycznych, do badania dna oka i kąta przesączania, do następujących zabiegów laserowych – irydotomia, irydoplastyka, trabekuloplastyka, kapsulotomia, zabiegi w ciele szklistym, fotokoagulacja siatkówki. Może być stosowany w celu wykonania USG gałki ocznej.Jaki jest skład GEL 4000 Żel?

bezpośrednio po zakropleniu może wystąpić zaburzenie widzenia w postaci zamglenia. W tym czasie nie należy prowadzić pojazdów lub obsługiwać urządzeń mechanicznych.


GEL 4000 Żel – dawkowanie

nanosić na rogówkę lub sondę USG


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Pozostałe produkty na oczy

    W tej kategorii znajdziesz krople do oczu, akcesoria służące do dbania o oczy, takie jak: soczewki korekcyjne, okulary do czytania, plastry, osłony okulistyczne oraz produkty wspomagające wzrok, dostępne w tabletkach, kapsułkach itp.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.