Zinaxin Forte interakcje ulotka kapsułki  30 kaps.

Brak informacji o dostępności produktu

 

Zinaxin Forte kapsułki | 30 kaps.

Rodzaj: środek spożywczy

Podmiot odpowiedzialny: FERROSAN A/S

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące dawkowania Zinaxin Forte?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!


Opis produktu Zinaxin Forte

Kiedy stosujemy Zinaxin Forte?

Środek uzupełniający leczenie bóli stawowych, mięśniowych i dolegliwości narządów ruchu.

Zinaxin Forte - działanie

Preparat ten zawiera unikalny biokompleks imbirowy oraz wyciągi z soi i awokado, a ich działanie zostało wzmocnione dzięki technologii LipoCap.Standaryzowany wyciąg z kłącza imbiru i galangi wykazuje działanie ochronne wobec chrząstki stawowej, hamuje tworzenie substancji, które powodują zaburzenia prawidłowej pracy aparatu ruchowego.Oleje z soi i awokado, naturalne składniki roślinne, zwiększają wytwarzanie kolagenu i odbudowują macierz pozakomórkową chrząstki stawowej.


Zinaxin Forte zalecane spożycie

W ciągu 2-4 tygodni zaleca się przyjmowanie 2 kapsułek dziennie, w następnych tygodniach 1 kapsuła dziennie. Należy przyjmować w trakcie posiłku popijając szkalnką chłodnego napoju.

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego środka spożywczego wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego środka spożywczego należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Preparaty wzmacniające kości, mięśnie i stawy

    W tej kategorii znajdziesz produkty wzmacniające kości, mięśnie i stawy zawierajace m.in. chondroitynę, glukozaminę, kolagen, ekstrakt z kurkumy, kwas hialuronowy. Dostępne w postaci tabletek, kapsułek, proszków do rozpuszczania w wodzie itp.


Może Cię również zainteresować:

Co oznacza zielony katar?

Zdrowie

Co oznacza zielony katar?

Katar jest dolegliwością powszechną, dotykającą wszystkich ludzi, bez względu na płeć i wiek. Jest dominującym objawem infekcji o podłożu wirusowym, t...


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.