Trudno dostępny w aptekach

 

VITELLA VEIN Żel 50 ml

Rodzaj: kosmetyk

Podmiot odpowiedzialny: BENEMEDO SP. Z O.O.

Logo LekarzeBezKolejki.pl

Będziesz zażywać ten lek?

Zawsze warto najpierw skonsultować się z lekarzem.

Skorzystaj z Telewizyty na LekarzeBezKolejki.pl


Opis produktu VITELLA VEIN Żel

Kiedy stosujemy VITELLA VEIN Żel?

Vitella Vein to żel na pękające naczynka, tzw. „pajączki”, występujące szczególnie na nogach. Ich obecność świadczy o zmniejszającej się elastyczności naczyń krwionośnych, co może prowadzić do poważniejszych problemów i powstawania żylaków kończyn dolnych. Dzięki aktywnym składnikom Vitella Vein zapobiega rozwojowi choroby.

VITELLA VEIN Żel - działanie

Rutyna uszczelnia drobne naczynka, wyciąg z ziela Centella asiatica przeciwdziała starzeniu się skóry, stymuluje syntezę kwasu hialuronowego. Olejki eteryczne (lawendowy, cyprysowy i cytrynowy) oraz pozostałe aktywne wyciągi roślinne poprawiają elastyczność ścian naczyń krwionośnych i wpływają korzystnie na mikrokrążenie.


Jaki jest skład VITELLA VEIN Żel?

Rutyna, wyciąg z Centella asiatica, olejki eteryczne (lawendowy, cyprysowy i cytrynowy), aktywne wyciągi roślinne.


VITELLA VEIN Żel - stosowanie

Stosować 2–3 razy dziennie przez okres 6–8 tygodni. Aby efekt był bardziej widoczny zaleca się dokładnie wmasować żel, gdy skóra jest wilgotna i rozgrzana, a pory skóry są rozszerzone (np. po prysznicu lub kąpieli). Żel wchłania się szybko nie pozostawiając śladu na powierzchni skóry.


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego kosmetyku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego kosmetyku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Produkty do twarzy

    W tej kategorii znajdziesz produkty kosmetyczne stosowane do pielęgnacji twarzy w postaci kremu, żelu, serum, maseczki itp. o działaniu nawilżającym, regenerującym, przeciwzmarszczkowym, liftingującym, korygujące niedoskonałości i przebarwienia skóry itp., preparaty do makijażu i demakijażu, do różnych rodzajów skóry, w tym skóry z problemami.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.