Trudno dostępny w aptekach

 

Thermi Żel na oparzenia 75 ml


Dowiedz się więcej

Rodzaj: kosmetyk

Podmiot odpowiedzialny: PHARMENA S.A.


Opis produktu Thermi Żel na oparzenia

Kiedy stosujemy Thermi Żel na oparzenia?

Pielęgnacja skóry narażonej na podrażnienia słoneczne i termiczne oraz odmrożenia, zabezpieczenie skóry przed odparzeniami, łagodzenie w otarciach i podrażnieniach skóry.

Thermi Żel na oparzenia - działanie

Specjalnie opracowana formuła hydrożelu zapewnia skuteczne działanie chłodzące. Żel zawiera chlorek 1-metylonikotynamidu, który chroni przed powstaniem podrażnień i pielęgnuje naskórek (Pol. J. Pharmacol., 2003, 55, 109). Żel koi i łagodzi skórę. Zmniejsza uczucie przegrzania i pieczenia skóry często odczuwane po zbyt długiej ekspozycji na słońce. Zabezpiecza skórę przed odparzeniami i otarciami. Regularnie stosowany pozwala na uzyskanie szczególnie dobrych efektów ochronnych.

Thermi Żel na oparzenia - stosowanie

Żel nanosić na powierzchnię skóry kilka razy dziennie. Preparat doskonale się wchłania. Formuła hydrożelu pozwala na łatwą i szybką aplikację, również na duże powierzchnie.

Interakcje Thermi Żel na oparzenia z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego kosmetyku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje Thermi Żel na oparzenia z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego kosmetyku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania Thermi Żel na oparzenia


Grupy

  • Produkty do ciała

Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o kodach BLOZ oraz możliwości współpracy z BLOZ dostępne są pod adresem BLOZ.pharmind.pl.