Sprawdzamy dostępność
leków w 10 915 aptekach
Teavera kapsułki | 32 szt.
Rodzaj:
środek spożywczy
Podmiot odpowiedzialny:
APIPOL-FARMA SP. Z O.O. PPF
Opis produktu Teavera
Teavera - działanie
Zaburzona gospodarka tłuszczowa oraz obecność wolnych rodników i innego rodzaju toksyn w organizmie (nieprawidłowa dieta, substancje dymu tytoniowego) to częsta przyczyna otyłości.
Substancje czynne zielonej herbaty są odpowiedzialne za normalizację i usprawnianie procesów przemiany materii. Związki katechinowe regulują gospodarkę tłuszczową w organizmie. Działając równocześnie jako bardzo aktywne przeciwutleniacze, oczyszczają organizm z toksyn i wolnych rodników powstałych w procesach metabolicznych.
Regularne przyjmowanie preparatu TEAVERA może wspomagać odchudzanie i uchronić przed efektem jo-jo, który tak często występuje po kuracjach odchudzających.
Jaki jest skład Teavera?
Preparat bogaty w związki katechinowe, posiadający korzystny wpływ na układ trawienny i procesy przemiany materii, przeznaczony dla dorosłych.
Teavera - wyciąg z zielonej herbaty w kapsułkach zawiera: związki garbnikowe – głównie katechiny, saponiny, alkaloidy, z których najważniejsze to kofeina, teobromina, teofilina, związki purynowe, lecytyny, kumaryny, witaminy B2, B6, K, niacyna oraz liczne glikozydy flawonoidowe pochodne kwercetyny i kemferolu. Obecne są także związki mineralne i barwniki naturalne.
Zawartość związków katechinowych (Epikatechina, Epigallokatechina, Galusan Epigallokatechiny, Galusan Epikatechiny) w 1 kapsułce wynosi ok. 30 mg, co odpowiada jednej filiżance zielonej herbaty.
Teavera zalecane spożycie
1 do 2 kapsułek dziennie, popijając obficie wodą.
Interakcje Teavera z innymi lekami
Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego środka spożywczego wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.
Interakcje Teavera z żywnością
Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego środka spożywczego należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.
Grupy
Może Cię również zainteresować:
Kalendarz alergika: co pyli w czerwcu?
Wirusowe zapalenie wątroby typu B (WZW typu B) – co należy wiedzieć o tym schorzeniu?
Miód manuka - jakie ma właściwości?
Dodatkowe informacje
Wybierz interesujące Cię informacje:
Informacje o kodach BLOZ oraz możliwości współpracy z BLOZ dostępne są pod adresem BLOZ.pharmind.pl.