Super Orgasm Stop interakcje ulotka kapsułki  60 kaps.

Trudno dostępny w aptekach

 

Super Orgasm Stop kapsułki | 60 kaps.


Dowiedz się więcej

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: MEDICA-GROUP SP. Z O.O.


Opis produktu Super Orgasm Stop

Super Orgasm Stop - działanie

Innowacyjna formuła kapsułek Super Orgasm Stop ma na celu:

•Pomóc w wydłużeniu trwania stosunku

•Zwiększyć kontrolę nad przedwczesnym wytryskiem

•Pomóc w pełnej kontroli nad orgazmem

•Utrzymać poziom pobudzenia poniżej progu dla przedwczesnego wytrysku przy równoczesnym utrzymaniu erekcji

•Wywierać uspokajający wpływ na ejakulację

•Nauczenia się modulować i redukować poziom pobudzenia i podniecenia


Jaki jest skład Super Orgasm Stop?

Pełny skład kapsułek Super Orgasm Stop:

Ekstrakt z korzenia maca 4:1 100 mg

L-arginina 100 mg

Żelatyna

Ekstrakt z korzenia sarsaparilla 4:1 70 mg

Ekstrakt z nasion buzdyganka naziemnego 20:1 60 mg

Ekstrakt z korzenia żeń-szenia amerykańskiego 4:1 60 mg

Ekstrakt z ziela owsa zwyczajnego 10:1 60 mg

Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna

Barwnik: dwutlenek tytanu


Super Orgasm Stop zalecane spożycie

Stosowanie kapsułek Super Orgasm Stop - pełna kontrola orgazmu

•1 kapsułkę 2 razy dziennie popić niewielką ilością płynu.

UWAGA - Nie należy przekraczać 2 kapsułek na dobę.


Skład


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Produkty działające na układ moczowy

    W tej kategorii znajdziesz produkty stosowane w zakażeniach dróg moczowych oraz pomocne w zapobieganiu problemom z układem moczowym. Dostępne w postaci tabletek, kapsułek, ziół itp.

  • Afrodyzjaki dla kobiet

    Afrodyzjaki dla kobiet to preparaty, które pozwalają zwiększyć przyjemność czerpaną ze zbliżenia intymnego z partnerem. Dostępne na rynku aptecznym środki mają właściwości stymulujące: doskonale wspierają funkcjonowanie narządów płciowych, a także skutecznie wspomagają ich ukrwienie oraz witalność. W tej kategorii można znaleźć suplementy diety poprawiające libido w formie tabletek (np. Prolibid Femina, Erotic dla kobiet, Avenea Essence, Stimea). Starannie dobrane kompozycje wyciągów ziołowych, witamin i mikroelementów wspomagają aktywność seksualną u kobiet, pozwalając czerpać radość z intymnych zbliżeń z partnerem. Po afrodyzjak z apteki mogą sięgnąć panie stosujące doustną antykoncepcję, preparaty przeciwdepresyjnych, w czasie menopauzy i w okresie postmenopauzalnym, ponieważ właśnie w tych przypadkach często występuje spadek zainteresowania seksualną sferą życia. Pośród składników aktywnych preparatów o charakterze afrodyzjaków można wyróżnić znane i cenione substancje stymulujące libido jak: liście damiany, zielone pędy owsa, korzeń lubczyku, ziele cząbru oraz przeciwutleniacze, aminokwasy, witaminy i składniki mineralne.

  • Potencja

    Preparaty na potencję służą do poprawy sprawności seksualnej, działają stymulująco na popęd seksualny i wspierają funkcjonowanie narządów płciowych. Często zdarza się, że problemy z potencją nie jest efektem naturalnych zmian w organizmie, a wynikają z wewnętrznych lub zewnętrznych czynników, które można wyeliminować, aby przywrócić naturalny poziom libido i sprawności seksualnej. Czynnikami wpływającymi na obniżone libido, które może powodować na przykład problemy z erekcją, mogą być zmiany hormonalne, stres, zła dieta lub choroby. Dlatego w razie jakichkolwiek problemów z popędem seksualnym warto skonsultować się z lekarzem, który może zalecić odpowiednie preparaty na potencję. Spośród preparatów na libido można wybierać suplementy diety, których skład oparty jest na naturalnych składnikach (np. Clavin, Braveran), jak i leki na potencję zawierające substancję chemiczną – sildenafil. Tabletki na potencję opracowane specjalnie dla mężczyzn, zawierają składniki aktywne, które wpływają na zachowanie aktywności seksualnej oraz utrzymanie właściwego poziomu testosteronu we krwi i wpływają na ukrwienie narządów płciowych.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.