Rantudil Retard interakcje ulotka kapsułki o przedłużonym uwalnianiu 0,09 g 21 kaps.

Trudno dostępny w aptekach

 

Rantudil Retard kapsułki o przedłużonym uwalnianiu | 0,09 g | 21 kaps.

Rodzaj: lek na receptę
Substancja czynna: Acemetacinum
Producent: MEDA AKTIEBOLAGOpis produktu Rantudil Retard


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Zażywanie tego leku z innymi lekami w tym samym czasie może negatywnie wpływać na twoje zdrowie.

Najczęściej wykrywamy interakcje z następującymi lekami :


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Leki przeciwzapalne i przeciwreumatyczne

    W tej kategorii znajdziesz leki przeciwzapalne i przeciwreumatyczne stosowane w leczeniu chorób zwyrodnieniowych stawów oraz mięśni, w tym niesteroidowe leki przeciwzapalne.


Podobne produkty z tą samą substancją czynną


Może Cię również zainteresować:


Statystyki Rantudil Retard

Ostatnie 3 lata doprowadziły do zmiany w kupnie w zbiorze leki stosowane w chorobach układu mięśniowo-szkieletowego. Według posiadanych informacji ta różnica wynosi 3.96%. Jesteśmy w stanie zakomunikować Wam na podstawie dostępnych dla nas danych, że leki z kategorii leki stosowane w chorobach układu mięśniowo-szkieletowego niezaprzeczalnie kupowane są w najwyższej liczbie w następujących rejonach: kujawsko-pomorskie, lubuskie, świętokrzyskie. Kontrast w liczbie sprzedaży pomiędzy najlepszym i najsłabszym okresem w ciągu ostatnich miesięcy wynosi ponad 500%.

Rantudil Retard - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Ostatnio liczba zapytań leku Rantudil Retard znacząco się zwiększyła. Lek jest najchętniej poszukiwany przez użytkowników z wymienionych województw: dolnośląskie, lubelskie, mazowieckie. Jesteśmy w stanie dodatkowo udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej osób wyszukuje Rantudil Retard. Są to następujące miejscowości: Nowe Miasteczko, Warszawa, Zielona Góra.

Leki stosowane w chorobach układu mięśniowo-szkieletowego, w których skład wchodzi Rantudil Retard, znajdują się w 20% wszystkich wyszukań na stronie internetowej KtoMaLek.pl. Najczęściej po leki stosowane w chorobach układu mięśniowo-szkieletowego sięgają osoby z województwa mazowieckiego. Jeżeli poszukujecie produktów z tożsamej samej kategorii, to są nimi między innymi: Rantudil Forte (WIĘCEJ).

Lek Rantudil Retard był najchętniej poszukiwany w miesiącach: lipiec, sierpień, listopad, natomiast najmniej w miesiącach: luty, maj, wrzesień. Różnica w zapytaniach między najlepszym, a najsłabszym miesiącem w roku jest równa 6.25%.

Substancje czynne leku Rantudil Retard?

W skład leku Rantudil Retard wchodzi substancja czynna Acemetacinum. Pośród leków w bazie wyszukiwarki KtoMaLek.pl taką samą substancję czynną posiada następująca liczba produktów: 1.19%.

Jaka jest dostępność leku Rantudil Retard?

Na terenie naszego kraju lek Rantudil Retard ma na stanie mniejszość aptek. Można więc uznać bez cienia wątpliwości, iż są to leki trudno dostępne.

Czy Rantudil Retard jest lekiem refundowanym?

Rantudil Retard nie jest lekiem refundowanym.

Czy Rantudil Retard jest lekiem na receptę?

Rantudil Retard jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na witrynie KtoMaLek powinieneś wiedzieć, iż podczas kupowania leku w aptece musisz posiadać przy sobie receptę.


Rantudil Retard opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: