Prolibid Femina interakcje ulotka proszek  30 sasz.

Trudno dostępny w aptekach

 

Prolibid Femina proszek | 30 sasz.


Dowiedz się więcej

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: ESTABLO PHARMA SP. Z O.O.


Opis produktu Prolibid Femina

Kiedy stosujemy Prolibid Femina?

- obniżona aktywność seksualna, spadek libido.

Prolibid Femina - działanie

- Składniki Prolibid Femina korzystnie wpływają na poprawę libido i funkcji seksualnych kobiet, dają poczucie energii i witalności. Działają wspomagająco na utrzymanie prawidłowej sprawności i aktywności seksualnej.

Jaki jest skład Prolibid Femina?

- inozytol, fruktoza, sok z cytryny w proszku, l-arganina, l-cytrulina, ekstrakt z nasion kozieradki ( Trigonella foenum graecum), aromat pomarańczowy, naturalny aromat cytrynowy z innymi naturalnymi aromatami, ekstrakt z korzenia żeń-szenia (Panax ginseng).

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Prolibid Femina?

- Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Prolibid Femina zalecane spożycie

- Spożywać 1 saszetkę dziennie po rozpuszczeniu jej zawartości w 200ml wody. Zaleca się stosowanie produktu w godzinach porannych po posiłku. 

Przyjmowanie Prolibid Femina w czasie ciąży

- Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia piersią.

Skład


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Produkty poprawiające libido

    W tej kategorii znajdziesz produkty o działaniu poprawiającym sprawność seksualną. Dostępne w postaci w postaci tabletek, kapsułek, żeli intymnych itp.

  • Afrodyzjaki dla kobiet

    Afrodyzjaki dla kobiet to preparaty, które pozwalają zwiększyć przyjemność czerpaną ze zbliżenia intymnego z partnerem. Dostępne na rynku aptecznym środki mają właściwości stymulujące: doskonale wspierają funkcjonowanie narządów płciowych, a także skutecznie wspomagają ich ukrwienie oraz witalność. W tej kategorii można znaleźć suplementy diety poprawiające libido w formie tabletek (np. Prolibid Femina, Erotic dla kobiet, Avenea Essence, Stimea). Starannie dobrane kompozycje wyciągów ziołowych, witamin i mikroelementów wspomagają aktywność seksualną u kobiet, pozwalając czerpać radość z intymnych zbliżeń z partnerem. Po afrodyzjak z apteki mogą sięgnąć panie stosujące doustną antykoncepcję, preparaty przeciwdepresyjnych, w czasie menopauzy i w okresie postmenopauzalnym, ponieważ właśnie w tych przypadkach często występuje spadek zainteresowania seksualną sferą życia. Pośród składników aktywnych preparatów o charakterze afrodyzjaków można wyróżnić znane i cenione substancje stymulujące libido jak: liście damiany, zielone pędy owsa, korzeń lubczyku, ziele cząbru oraz przeciwutleniacze, aminokwasy, witaminy i składniki mineralne.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o kodach BLOZ oraz możliwości współpracy z BLOZ dostępne są pod adresem BLOZ.pharmind.pl.