Plast.TRANSWAY zapob.chor.lokomoc. interakcje ulotka   2 szt.

Trudno dostępny w aptekach

 

Plast.TRANSWAY zapob.chor.lokomoc. 2 szt.

Rodzaj: wyrób medyczny

Podmiot odpowiedzialny: ACCORE INTERNATIONAL

Logo LekarzeBezKolejki.pl

Zażywasz ten lek?
Nie ryzykuj zdrowiem

Warto skonsultować się z lekarzem.

Skorzystaj z Telewizyty na LekarzeBezKolejki.pl


Opis produktu Plast.TRANSWAY zapob.chor.lokomoc.

Kiedy stosujemy Plast.TRANSWAY zapob.chor.lokomoc.?

Choroba lokomocyjna/morska. TRANSWAY działa także uspokajająco, wpływa na poprawę samopoczucia i likwiduje objawy stresu.

Plast.TRANSWAY zapob.chor.lokomoc. - działanie

Plaster TRANSWAY nie wprowadza do organizmu żadnych substancji chemicznych. Jest plastrem akupresurowym, który poprzez ciągły masaż odpowiedniego punktu ciała przeciwdziała występowaniu objawów choroby lokomocyjnej.


Jaki jest skład Plast.TRANSWAY zapob.chor.lokomoc.?

TRANSWAY składa się ze stożka przytrzymywanego przez elastyczny kołnierzyk, przymocowany do niealergizującego przylepca.


Plast.TRANSWAY zapob.chor.lokomoc. – jakie działania niepożądane mogą wystąpić?

Nie wywołuje żadnych efektów ubocznych. Nie ma żadnych przeciwwskazań.


Plast.TRANSWAY zapob.chor.lokomoc. - stosowanie

Plaster należy nakleić równocześnie na właściwe punkty obu nadgarstków, dwie szerokości kciuka poniżej linii zgięcia nadgarstka, między dwoma ścięgnami (na ulotce dołączonej do opakowania znajduje się schemat umieszczania plastrów). Według zasad tradycyjnej medycyny chińskiej punkt ten jest odpowiedzialny za przeciwdziałanie i leczenie nudności oraz wymiotów. Plastry należy przykleić 15 minut przed rozpoczęciem podróży, niemniej TRANSWAY może zostać użyty nawet po wystąpieniu symptomów choroby, przynosi ulgę po około 15 minutach od chwili przyklejenia plastrów. 


Plast.TRANSWAY zapob.chor.lokomoc. – jakie środki ostrożności należy zachować?

Ze względu na wielkość stożka i wrażliwość skóry, nie zaleca się stosowania TRANSWAY u dzieci poniżej 3 roku życia. Odradza się również naklejanie plastrów TRANSWAY na skórę wykazującą stan zapalny, alergię, z raną, jakiego by nie były pochodzenia.


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego wyrobu medycznego wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego wyrobu medycznego należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Może Cię również zainteresować:

Jak diagnozować anemię?

Zdrowie

Jak diagnozować anemię?

Anemia jest chorobą charakteryzującą się obniżonym poziomem hemoglobiny oraz liczby czerwonych krwinek. Objawami przypomina przepracowanie przemęczeni...


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.