POMALIDOMIDE STADA

Pomalidomide Stada interakcje ulotka kapsułki twarde 2 mg 21 kaps.

Pomalidomide Stada

kapsułki twarde | 2 mg | 21 kaps.
Cena zależna od apteki
Brak informacji o dostępności produktu

Ulotka

Nie posiadamy ulotki do tego leku.

Substancja czynna:
Pomalidomidum
Dawka:
2 mg
Postać:
kapsułki twarde
Działanie:
Wewnętrzne
Podmiot odpowiedzialny:
STADA ARZNEIMITTEL AG
Typ produktu i informacja o imporcie dla leków:
Lek, Gotowy, Lek w Polsce
Dostępność:
Szpitale, Apteki szpitalne, Apteki otwarte
Podawanie:
Doustnie
Wydawanie:
Rp zastrzeż.
Rejestracja:
Decyzja o dopuszczeniu (leki)
Opakowanie handlowe:
21 kaps.

Interakcje Pomalidomide Stada z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.

Interakcje Pomalidomide Stada z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Pomalidomide Stada kapsułki twarde | 2 mg | 21 kaps.

Ile kosztuje Pomalidomide Stada?

Cena Pomalidomide Stada może się różnić w zależności od apteki, regionu, co wynika z indywidualnej polityki cenowej poszczególnych aptek.

Czy Pomalidomide Stada jest refundowany?

Pomalidomide Stada nie jest refundowany. Jest to preparat, którego koszt pacjent pokrywa w całości, niezależnie od wskazań medycznych czy uprawnień.

Czy Pomalidomide Stada jest na receptę?

Pomalidomide Stada jest na receptę. Preparat może być wydany wyłącznie z przepisu lekarza ze względu na swoje działanie, możliwe skutki uboczne. Stosowanie takich preparatów wymaga nadzoru lekarskiego.

Czy Pomalidomide Stada ma zamiennik bez recepty?

Dla Pomalidomide Stada nie ma zamienników bez recepty. Warto skonsultować się z farmaceutą, by dobrać odpowiedni preparat.

Czy Pomalidomide Stada ma odpowiednik bez recepty?

Dla Pomalidomide Stada nie ma odpowiedników bez recepty. Warto skonsultować się z farmaceutą, by dobrać odpowiedni preparat.

Czy leki zawierające Pomalidomidum są dostępne bez recepty?

Leki zawierające Pomalidomidum nie są dostępne bez recepty. Przed wyborem warto skonsultować się z farmaceutą.

Masz pytania dotyczące Pomalidomide Stada?

Skorzystaj z wiedzy specjalistów

Najnowsze pytania pacjentów dotyczące Pomalidomide Stada

Może Cię również zainteresować:


Wybierz interesujące Cię informacje: