Nutramigen 2 LGG Complete interakcje ulotka proszek  400 g | puszka

Dostępny w mniej niż połowie aptek

 

Nutramigen 2 LGG Complete proszek | 400 g | puszka

od 0 , 00  do 62 , 29

Wybierz odpłatność


Dowiedz się więcej

Rodzaj: żywność specjalnego przeznaczenia | refundowany

Podmiot odpowiedzialny: RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Nutramigen 2 LGG Complete cena

62,29


Opis produktu Nutramigen 2 LGG Complete

Kiedy stosujemy Nutramigen 2 LGG Complete?

Nutramigen 2 LGG Complete jest hipoalergicznym preparatem zawierajacym hydrolizat kazeiny o wysokim stopniu hydrolizy dla niemowląt z alergią na białka mleka krowiego i białko soi.

Nutramigen 2 LGG Complete - działanie

Zawiera białko o znacznym stopniu hydrolizy, z unikalną kompozycją peptydów, które w połączeniu z Lactobacillus GG zwiekszają efektywność postępowania dietetycznego w alergii na białka mleka krowiego i pomagają Twojemu dziecku szybciej powrócić do normalnego żywienia.§ Hydrolizaty o wysokim stopniu hydrolizy różnią się smakiem i zapachem od innych preparatów, pozwól swojemu dziecku przyzwyczaić się do nowego smaku. Nutramigen 2 LGG Complete ma lepszy smak dla lepszej akceptacji przy wprowadzaniu preparatu u niemowląt po 6. Miesiącu życia. Nutramigen 2 LGG Complete dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych jako część zróżnicowanej diety.

§w porównaniu do Nutramigen bez LGG.


Jaki jest skład Nutramigen 2 LGG Complete?

Składniki: Syrop glukozowy, oleje roślinne (oleina palmowa, olej kokosowy, olej sojowy, olej słonecznikowy wysokooleinowy), hydrolizat kazeiny o wysokim stopniu hydrolizy (z mleka), fruktoza, modyfikowana skrobia kukurydziana, sole wapniowe kwasu cytrynowego, sole potasowe kwasu cytrynowego, sole wapniowe kwasu ortofosforowego, sole magnezowe kwasu ortofosforowego, chlorek potasu, olej otrzymywany z Mortierella alpina, olej otrzymywany z mikroalg Schizochytrium sp., chlorek choliny, sole sodowe kwasu cytrynowego, L-tyrozyna, inozytol, kwas L-asorbinowy, L-tryptofan, siarczan zelaza(II), tauryna, żywe kultury Lactobacillus rhamnosus GG (0,02%), siarczan cynku, L-karnityna, nikotynamid, octan DL-alfa-tokoferylu, 6-palmitynian-L-askorbylu, D-pantotenian wapnia, palmitynian retinylu, siarczan miedzi(II), chlorowodorek pirydoksyny, ryboflawina, chlorowodorek tiaminy, siarczan manganu, jodek sodu, kwas foliowy (kwas pteroilomonoglutaminowy), chlorek chromu(III), filochinon (fitomenadion), molibdenian(VI) sodu, selenian(IV)sodu, D-biotyna, cholekalcyferol, cyjanokobalamina.


Nutramigen 2 LGG Complete zalecane spożycie

Wskazówki dotyczące karmienia. Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, należy kierować się poniższymi wskazówkami dotyczącymi karmienia.

Wiek niemowlęcia

Liczba karmień

butelka na dobę (24h)

Woda (ml)

+ilość miarek

Średnia objętość porcji w ml

6-12 miesięcy

Powyżej 1 roku życia

2-3

2

210

210

7

7

230

230


Proszek należy odmierzać wyłącznie za pomocą miarki dołączonej do opakowania. 1 płaska miarka (4,5 g proszku) na każde 30 ml wody. Nie ugniatać proszku w miarce. Nadmiar proszku należy usunąć tępą strona czystego i suchego noża.


Nutramigen 2 LGG Complete – jakie środki ostrożności należy zachować?

Ważne informacje Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowląt.
Nutramigen 2 LGG Complete jest przeznaczony dla niemowląt od 6. miesiąca życia i dzieci. Nutramigen 2 LGG Complete preparatem przeznaczonym do postępowania dietetycznego w alergii na białka mleka krowiego, białko soi lub z nietolerancją laktozy czy sacharozy i powinien być częścią zróżnicowanej diety. U niemowląt karmionych preparatem Nutramigen 2 LGG Complete stolce mogą być częstsze, luźniejsze i mieć ciemny i (lub) zielony kolor, co jest naturalną konsekwencja stosowania produktu. Konsultuj zmiany w zywieniu dziecka z lekarzem.

Ostrzeżenie: Dla dobra twojego dziecka zalecamy postępowanie zgodne z przedstawionymi wskazówkami. Właściwa higiena, przygotowanie, rozcieńczanie, użycie oraz przechowywanie są ważne podczas przygotowywania porcji do karmienia w butelce. Nie podgrzewać pokarmu w kuchence mikrofalowej, gdyż moze to doprowadzić do poważnych poparzeń. Preparaty w proszku przeznaczone do żywienia niemowląt nie są sterylne i nie powinny bez nadzoru lekarza być stosowane do karmienia wczesniaków i niemowląt z zaburzeniami odporności. Zawsze pytaj lekarza, który preparat jest właściwy dla twojego dziecka. Nieprzestrzeganie tych instrukcji może wyrządzić ogromną szkodę dziecku. Podanie doustne. Nie podawać dożylnie.

Warunki przechowywania: Puszkę przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w temperaturze od 15°C do 25°C. Po otwarciu puszkę należy przechowywać szczelnie zamknietą, w suchym miejscu w temperaturze od 15°C do 25°C, a zawartość należy zuzyć w ciagu jednego miesiąca od pierwszego otwarcia. Nie zamrazać i chronić przed światłem oraz nadmiernym nagrzaniem.


Interakcje Nutramigen 2 LGG Complete z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas spożywania tej żywności specjalnego przeznaczenia wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje Nutramigen 2 LGG Complete z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas spożywania tej żywności specjalnego przeznaczenia należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Preparaty odżywcze

Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o kodach BLOZ oraz możliwości współpracy z BLOZ dostępne są pod adresem BLOZ.pharmind.pl.