NOVACLEAR ATOPIS ULTRA BODY MOISTURIZER Nawilżający balsam do ciała interakcje ulotka   1 szt.

Trudno dostępny w aptekach

 

NOVACLEAR ATOPIS ULTRA BODY MOISTURIZER Nawilżający balsam do ciała 1 szt.

Rodzaj: kosmetyk

Producent: DIAGNOSIS S.A.

Ten produkt wytwarzany jest przez więcej niż jednego producenta.
Aby wybrać opis innego producenta tego produktu, kliknij tutaj.

Opis produktu NOVACLEAR ATOPIS ULTRA BODY MOISTURIZER Nawilżający balsam do ciała


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Produkty do ciała

    W tej kategorii znajdziesz produkty upiekszające ciało, preparaty do pielęgnacji skóry atopowej i skłonnej do alergii oraz urazów, redukujące blizny, stosowane w nadmiernej potliwości, do pielęgnacji okolic intymnych, do depilacji, do masażu, do opalania, do pielęgnacji biustu, do skóry naczynkowej, do skóry po terapii onkologicznej, do skóry skłonnej do nadmiernego łuszczenia i rogowacenia, do pielęgnacji skóry trądzikowej, dla kobiet ciężarnych, do skóry twarzy, normalnej i mieszanej, suchej i wrażliwej, skłonnej do podrażnień, do pielęgnacji zmęczonych i opuchniętych nóg, do pielęgnacji skóry cukrzyków, przeciwzmarszczkowe, ujędrniajace, nawadniajace, wzmacniające, wyszczuplające, przeciw rozstępom, antycelulitowe, do kąpieli. Dostępne w postaci kremów, żeli, balsamów, olejków itp.


Może Cię również zainteresować:

Kalendarz alergika: co pyli w maju?

Porady

Kalendarz alergika: co pyli w maju?

Maj to miesiąc intensywnego kwitnienia drzew, kwiatów, traw i chwastów. W powietrzu unoszą się pyłki wielu roślin, które mogą wywoływać objawy alergii...


Jaka jest dostępność kosmetyku NOVACLEAR ATOPIS ULTRA BODY MOISTURIZER Nawilżający balsam do ciała?

Na terenie naszego kraju kosmetyk NOVACLEAR ATOPIS ULTRA BODY MOISTURIZER Nawilżający balsam do ciała ma na stanie mniejszość aptek. Możemy więc powiedzieć bez cienia wątpliwości, iż są to kosmetyki trudno dostępne.


NOVACLEAR ATOPIS ULTRA BODY MOISTURIZER Nawilżający balsam do ciała opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: