NAPPIDERM Krem przeciw odparzeniom interakcje ulotka   90 g | słoik

Trudno dostępny w aptekach

 

NAPPIDERM Krem przeciw odparzeniom 90 g | słoik


Dowiedz się więcej

Rodzaj: kosmetyk

Podmiot odpowiedzialny: RADA SP. Z O.O. SP.J.


Opis produktu NAPPIDERM Krem przeciw odparzeniom

Kiedy stosujemy NAPPIDERM Krem przeciw odparzeniom?

NAPPIDERM krem przeciw odparzeniom i pieluszkowemu zapaleniu skóry to ochronny, hipoalergiczny krem do pielęgnacji podrażnionej i odparzonej skóry dzieci i niemowląt. Może być stosowany również przez dorosłych na skórę narażoną na odparzenia, odleżyny i otarcia.

NAPPIDERM Krem przeciw odparzeniom - działanie

NAPPIDERM krem przeciw odparzeniom zawiera dekspantenol i alantoinę, które nawilżają skórę, wspomagają jej regenerację i łagodzą podrażnienia. Składnik wyciągu z rumianku – bisabolol – działa przeciwzapalnie. Olej migdałowy i witamina F odbudowują barierę lipidową skóry. Krem zawiera alkohol benzylowy o działaniu odkażającym oraz tlenek cynku o właściwościach osłaniających i ściągających.

Produkt hiopalergiczny, opracowany przez szwajcarskich specjalistów, przebadany dermatologicznie.

NAPPIDERM krem przeciw odparzeniom uzyskał pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.


Jaki jest skład NAPPIDERM Krem przeciw odparzeniom?

·Tlenek cynku 152,5 mg/g

·Dekspantenol 50 mg/g

·Alantoina 20 mg/g

Składniki: Aqua, Parafinum Liquidum, Zinc Oxide, Panthenol, Lanolin, Sorbitan Isostearate, Cera Alba, Propylene Glycol, Allantoin, Cera Microcristalina, Lanolin Alcohol, Prunus Dulcis Oil, Bisabolol, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Linolenate, Tocopheryl Acetate, Magnesium Sulfate, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Sodium Benzoate, Parfum, Coumarin.


NAPPIDERM Krem przeciw odparzeniom - stosowanie

Stosowanie i sposób użycia: Stosować na umytą i osuszoną skórę. Cienką warstwą kremu pokryć miejsca podrażnione lub narażone na podrażnienia. Nie dopuszczać do kontaktu z oczami. Tylko do użytku zewnętrznego.


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego kosmetyku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego kosmetyku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Produkty dla dzieci

    W tej kategorii znajdziesz produkty dla dzieci do mycia ciała, pielęgnujące i zapobiegajace odparzeniom i otarciom skóry, produkty do opalania, preparaty do pielęgnacji skóry atopowej i skłonnej alergii, do masażu ciała.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o kodach BLOZ oraz możliwości współpracy z BLOZ dostępne są pod adresem BLOZ.pharmind.pl.