Mieloguard interakcje ulotka kapsułki  45 kaps.

Trudno dostępny w aptekach

 

Mieloguard kapsułki | 45 kaps.


Dowiedz się więcej

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: NATURPHARMA BULGARIA LTD.


Opis produktu Mieloguard

Kiedy stosujemy Mieloguard?

Mieloguard to suplement diety zawierający 9 składników odgrywających ważną rolę w regeneracji nerwów obwodowych

Mieloguard - działanie

Monofosforan urydyny (PMU): uczestniczy w syntezie kwasu rybonukleinowego (RNA), indukuje syntezę białek i fosfolipidów (fosfatydylocholina), a tym samym odbudowę błon komórkowych, stymuluje odbudowę dendrytów wspierających funkcje synaptyczne, stymuluje proliferację komórek Schwanna i który odgrywa ważną rolę w przewodzeniu impulsów nerwowych, indukuje wzrost komórek nerwowych, ułatwiając sygnalizację wewnątrzkomórkową. Monofosforan cytydyny (CMP): bierze udział w syntezie kwasów nukleinowych (DNA i RNA), śmierci komórek oraz produkcji energii, pełni funkcję neuromodulacyjną, stymuluje szybkie tworzenie mieliny, uczestniczy w syntezie fosfolipidów (fosfatydyloinozytolu i fosforanu fosfatydyloetanoloaminy), które są częścią struktury błon komórek nerwowych. Witaminy z grupy B, takie jak B1, B3, B6, B12 i B9 (kwas foliowy) są rozpuszczalne w wodzie i odgrywają ważną rolę w budowie i funkcjonowaniu układu nerwowego. Magnez (Mg) blokuje receptory komórkowe (receptory NMDA), które są związane ze zwiększoną aktywnością nerwów. Jest ważny dla przewodnictwa nerwowo-mięśniowego.Magnez Kwas foliowy Foliany pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Biorą udział w procesie podziału komórek, pomagają w prawidłowej produkcji krwi i w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Witamina D3 pełni szereg funkcji w układzie nerwowym, takich jak: regulacja wzrostu i różnicowania komórek nerwowych oraz w procesie mielinizacji.

Jaki jest skład Mieloguard?

Cytrynian magnezu, w tym magnez 101 mg Monofosforan urydyny Witamina B3 CMP (monofosforan cytyzyny) Witamina B6 Witamina B1 Kwas foliowy Witamina B12 Witamina D

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Mieloguard?

Produkt nie powinien być spożywany przez dzieci poniżej 6. roku życia, kobiety w ciąży lub karmiące, osoby z nadwrażliwością na którykolwiek ze składników preparatu.

Mieloguard zalecane spożycie

1 kapsułka dziennie przez okres 3-6 miesięcy

Skład


Interakcje Mieloguard z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje Mieloguard z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania Mieloguard


Grupy

  • Magnez
  • Bóle nerwowe
  • Witamina B
  • Witamina D

Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o kodach BLOZ oraz możliwości współpracy z BLOZ dostępne są pod adresem BLOZ.pharmind.pl.