Klimadynon interakcje ulotka tabletki powlekane 2,8 mg 60 tabl.

Dostępny w mniej niż połowie aptek

 

Klimadynon tabletki powlekane | 2,8 mg | 60 tabl.

Rodzaj: lek dostępny bez recepty
Substancja czynna: Cimicifugae racemosae rhiz.extr.(1:10)
Producent: BIONORICA SEOpis produktu Klimadynon


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Produkty stosowane w menopauzie

    W tej kategorii znajdziesz produkty dla kobiet sotosowane w celu łagodzenia objawów menopauzy. Dostępne w postaci tabletek, kapsułek itp.


Może Cię również zainteresować:

niedobór potasu

Zdrowie

Objawy niedoboru potasu

Niedobór potasu, inaczej hipokalemia, może być niebezpieczny dla naszego zdrowia. Jakie są objawy tego niedoboru i jak można go uzupełnić? Sprawdź czy...


Klimadynon - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Klimadynon to lek, którego ilość zapytań bardzo wzrosła w poprzednim terminie. Zgodnie z statystykami wyszukiwarki KtoMaLek.pl wynika, że lek Klimadynon jest wyszukiwany przez użytkowników następujących regionów dolnośląskie, mazowieckie, wielkopolskie. Potrafimy ponadto udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej mieszkańców poszukuje Klimadynon. Są to wymienione lokalizacje: Bielsko-Biała, Poznań, Warszawa.

Potrafimy napisać, iż w miesiącach sierpień, listopad, grudzień przeprowadzono najwięcej zapytań dla produktu Klimadynon. Najmniej intensywnie lek był natomiast wyszukiwany przez ludzi w następujących miesiącach luty, kwiecień, lipiec. 9.68% to ilość, która równa jest różnicy między opisanymi porami roku.

Jaka jest dostępność leku Klimadynon?

Na terenie naszego kraju lek Klimadynon ma na stanie mniejszość aptek. Jesteśmy w stanie więc poinformować bez cienia wątpliwości, iż są to leki trudno dostępne.

Czy Klimadynon jest lekiem refundowanym?

Klimadynon nie jest lekiem refundowanym.

Czy Klimadynon jest lekiem na receptę?

Klimadynon nie jest lekiem na receptę.


Klimadynon opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: