Kick The Tick Expert Zestaw do bezpiecznego usuwania kleszczy interakcje ulotka   1 szt. | zestaw

Trudno dostępny w aptekach

 

Kick The Tick Expert Zestaw do bezpiecznego usuwania kleszczy 1 szt. | zestaw


Dowiedz się więcej

Rodzaj: wyrób medyczny

Podmiot odpowiedzialny: ICB PHARMA SP.J.


Opis produktu Kick The Tick Expert Zestaw do bezpiecznego usuwania kleszczy

Kiedy stosujemy Kick The Tick Expert Zestaw do bezpiecznego usuwania kleszczy?

KICK THE TICK® expert - Zestaw (aplikator z pojemnikiem aerozolowym oraz przyrząd do usuwania kleszczy), przeznaczony do usuwania kleszczy przyczepionych do skóry ludzi i zwierząt. Zalecany do stosowania w celu ograniczenia ryzyka zakażenia chorobami przenoszonymi przez kleszcze, takimi jak:

kleszczowe zapalenie mózgu, borelioza, babeszjoza, anaplazmoza i inne.

Kick The Tick Expert Zestaw do bezpiecznego usuwania kleszczy - działanie

Użycie aplikatora Kick the Tick zamraża i hamuje wydzielanie zakaźnej śliny przez żerującego kleszcza. Zastosowana technologia APRF™ ( Anti-Parasite Removal Film) tworzy na ciele kleszcza trwałą powłokę, która zapobiega uszkodzeniu kleszcza podczas jego usuwania.

Przyrząd służący do bezpiecznego usuwania kleszczy przyczepionych do skóry ludzi i zwierząt. Został zaprojektowany z myślą o różnych rozmiarach kleszczy, dwie różniące się wielkością końcówki służą odpowiednio do usuwania larw/nimf oraz okazów dorosłych. Zastosowanie przyrządu ułatwia samodzielne usunięcie kleszcza i ogranicza możliwość transmisji czynników zakaźnych podczas wykonywania zabiegu.Jaki jest skład Kick The Tick Expert Zestaw do bezpiecznego usuwania kleszczy?

izoheksadekan, mirystynian izopropylu, 1,3,3,3,-tetra fluoropropen, 1,1,1,2-tetrafluoroetan

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego wyrobu medycznego wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego wyrobu medycznego należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Preparaty na ukąszenia owadów

    W tej kategorii znajdziesz produkty chroniące przed ukąszeniami owadą oraz mających kojące działanie, łagodzące podrażnioną skórę. Dostępne w postaci maści, żeli, plastrów.


Może Cię również zainteresować:

korzeń żywokostu 1

Zdrowie

Korzeń Żywokostu

Za górami, za lasami, w zamierzchłej historii, roślina ta cieszyła się niezwykłym uznaniem praktycznie każdej osoby, której tematy lecznicze i zdrowot...


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o kodach BLOZ oraz możliwości współpracy z BLOZ dostępne są pod adresem BLOZ.pharmind.pl.