Eliquis interakcje ulotka tabletki powlekane 2,5 mg 20 tabl.

Trudno dostępny w aptekach

 

Eliquis tabletki powlekane | 2,5 mg | 20 tabl.

od 0 , 00  do 103 , 52

Wybierz odpłatność

Rodzaj: lek na receptę | refundowany | 75+
Substancja czynna: Apixabanum
Producent: BRISTOL MYERS SQUIBB/PFIZER EEIG

Eliquis cena

103,52Opis leku Eliquis

Wskazania

Zapobieganie epizodom żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej (ŻChZZ) u dorosłych pacjentów po planowej operacji protezoplastyki stawu biodrowego lub kolanowego.

Zapobieganie udarom mózgu i zatorowości systemowej u dorosłych pacjentów z niezastawkowym migotaniem przedsionków (ang. Non-Valvular Atrial Fibrillation, NVAF) z co najmniej jednym czynnikiem ryzyka, takim jak przebyty udar mózgu lub przemijający napad niedokrwienny (TIA -ang. transient ischaemic attack); wiek > = 75 lat; nadciśnienie tętnicze; cukrzyca; objawowa niewydolność serca (klasa wg NYHA > = II).Skład


Przeciwwskazania


Działania niepożądane


Dawkowanie


Środki ostrożności


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Leki przeciwzakrzepowe

    W tej kategorii znajdziesz produkty stosowane w profilaktyce przeciwzakrzepowej, spowalniających, utrudniających lub uniemożliwiających krzepnięcie krwi, a także przeciwdziałającym powstaniu zakrzepów w naczyniach krwionośnych.


Może Cię również zainteresować:


Statystyki Eliquis

Zgodnie z naszymi informacjami możemy powiedzieć, że sprzedaż w zestawie krew i układ krwiotwórczy uległa zmianie o 16.46%. Największa sprzedaż w kategorii krew i układ krwiotwórczy została przez ktomalek.pl odnotowana dla tych województw: opolskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie. Miesiąc z najniższą sprzedażą różni się od miesiąca z najwyższą sprzedażą o ponad 500%.

Eliquis - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

W przypadku omawianego leku możemy powiedzieć, że ilość wyszukiwań uległa sporej zmianie. Kujawsko-pomorskie, mazowieckie, wielkopolskie to regiony, w których lek Eliquis był wyszukiwany najczęściej. Miasta z największa liczbą wyszukiwań dla produktu Eliquis to Poznań, Warszawa, Wrocław.

Wypada ponadto dodać, że lek Eliquis należy do grupy krew i układ krwiotwórczy. Wymieniona kategoria znajduje się w 20% wyszukiwań na stronie KtoMaLek.pl. Z naszych danych wynika, że województwo mazowieckie to region, w którym najczęściej sięga się po krew i układ krwiotwórczy

W miesiącach sierpień, październik, listopad zauważyliśmy największe ilości wyszukań dla produktu Eliquis. Najniższa ilość wyszukiwań dla tego produktu została przez nas zaobserwowana we wskazanych miesiącach marzec, maj, wrzesień . Pomiędzy wskazanymi miesiącami różnica wynosi 4.71%.

Substancje czynne leku Eliquis?

Lek zawiera wskazane substancje czynne: Apixabanum - 0.97% opakowań z grupy krew i układ krwiotwórczy zawiera ten składnik.

Jaka jest dostępność leku Eliquis?

Mniejszość aptek korzystających z serwisu KtoMaLek.pl ma wymieniony lek obecnie w swojej ofercie. Jest więc lekiem trudno dostępnym na terenie Polski.

Czy Eliquis jest lekiem refundowanym?

Eliquis jest lekiem refundowanym. Wysokość refundacji leku Eliquis wynosi 30% - Odpłatność 30%, IB - Inwalida wojenny i rodzina, PO - Pełniący obowiązki obronne.

Czy Eliquis jest lekiem na receptę?

Eliquis jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na stronie internetowej KtoMaLek.pl musisz wiedzieć, że przy odbiorze leku w aptece będziesz musiał mieć przy sobie receptę.


Eliquis opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: