Dologel Żel d/masażu dziąseł interakcje ulotka   25 ml

Trudno dostępny w aptekach

 

Dologel Żel d/masażu dziąseł 25 ml

Rodzaj: wyrób medyczny

Podmiot odpowiedzialny: ALPEN PHARMA AG S.A.


Opis produktu Dologel Żel d/masażu dziąseł


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Pozostałe preparaty do higieny jamy ustnej

    W tej kategorii znajdziesz preparaty stosowane przy zapaleniach błony śluzowej jamy ustnej, aftach, zapaleniach dziąseł, produkty do ochrony zębów oraz te stosowane do pielęgnacji i użytkowania protez zębowych.


Może Cię również zainteresować:


Dologel Żel d/masażu dziąseł - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Zgodnie z statystykami wyszukiwarki internetowej KtoMaLek.pl wynika, że wyrób medyczny Dologel Żel d/masażu dziąseł jest poszukiwany przez mieszkańców ze wskazanych województw małopolskie, mazowieckie, wielkopolskie. Miasta z największa liczbą wyszukiwań dla produktu Dologel Żel d/masażu dziąseł to Gdańsk, Nowy Sącz, Warszawa.

Z pomocą zebranych przez nasz serwis danych jesteśmy w stanie napisać, że w miesiącach luty, grudzień przeprowadzana była największa liczba wyszukiwań dla produktu Dologel Żel d/masażu dziąseł. Najrzadziej wyrób medyczny był natomiast poszukiwany przez użytkowników w następujących miesiącach luty, grudzień. 34.48% to liczba, która równa jest różnicy między opisanymi porami roku.

Jaka jest dostępność wyróbu medycznego Dologel Żel d/masażu dziąseł?

Mniejszość aptek będących w serwisie KtoMaLek.pl ma wspomniany wyrób medyczny obecnie w swojej ofercie. Jest więc wyrobem medycznym trudno dostępnym na terenie Polski.


Dologel Żel d/masażu dziąseł opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: