B17 PREVENTUM interakcje ulotka kapsułki  75 kaps.

Trudno dostępny w aptekach

 

B17 PREVENTUM kapsułki | 75 kaps.

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: HERBAMEDICUS SP. Z O.O.

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące dawkowania B17 PREVENTUM?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!


Opis produktu B17 PREVENTUM

B17 PREVENTUM - działanie

B17 PREVENTUM to suplement diety o gwarantowanej zawartości 100 mg witaminy B17 (amigdaliny) w porcji dziennej.

Unikalna kompozycja skupia się na wspieraniu układu odpornościowego i zapobieganiu chorobom cywilizacyjnym. Zawiera także w swym składzie beta-glukany, boczniak i witaminę C. Preparat został dodatkowo wzbogacony o kompleks ziół, m.in. wyciąg z rokitnika zwyczajnego, żeń-szenia, acai, żurawiny i borówki.Jaki jest skład B17 PREVENTUM?

Skład 1 kapsułki:  proszek z pestek moreli 195mg (Bitter Apricot Kernels), proszek boczniaka 120mg, witamina C (70mg kwasu L-askorbinowego), suszone owoce rokitnika zwyczajnego 10mg (Hippophae Rhamnoides), Beta D 1,3/1,6 Glucan 5mg, wyciąg z owoców jagody acai 7mg (Euterpe Badiocarpa extract), wyciąg z korzenia żeń-szenia 1mg (Panax Ginseng extract), ekstrakt z owoców borówki 1mg (Myrtilli herba extract), ekstrakt z owoców żurawiny 1mg (Cranberry extract).


B17 PREVENTUM – dawkowanie

Zalecane porcjowanie: 1 kapsułka 2-3x dziennie przed jedzeniem w czasie 1-2 miesięcy. Kurację można powtórzyć 2-3x w ciągu roku.


B17 PREVENTUM – jakie środki ostrożności należy zachować?

Ostrzeżenie: Suplement diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci do 12 lat, kobiet ciężarnych i karmiących piersią. Produkt nie może być substytutem (zamiennikiem) zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej.  Przechowywać w suchym miejscu. Preparat powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

BLOZ: 3093021

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów z dniem 1 września 2019 dostępne będą pod adresem www.blozinfo.osoz.pl.

Zapytaj farmaceutę

Masz problem zdrowotny?
Zadaj pytanie farmaceucie.