ALLERGOFF Barierowa Emulsja do kąpieli lecz. interakcje ulotka   250 ml

Trudno dostępny w aptekach

 

ALLERGOFF Barierowa Emulsja do kąpieli lecz. 250 ml


Dowiedz się więcej

Rodzaj: wyrób medyczny

Podmiot odpowiedzialny: ICB PHARMA SP.J.


Opis produktu ALLERGOFF Barierowa Emulsja do kąpieli lecz.

Kiedy stosujemy ALLERGOFF Barierowa Emulsja do kąpieli lecz.?

Zalecana jest do codziennych kąpieli dla osób ze skórą wrażliwą, suchą oraz jako uzupełnienie zasadniczej terapii atopowego zapalenia skóry (AZS), a także w celu łagodzenia objawów innych dermatoz, takich jak łojotokowe zapalenie skóry i łuszczyca.

ALLERGOFF Barierowa Emulsja do kąpieli lecz. - działanie

Zawiera w swoim składzie jedynie łagodne surfaktanty, dlatego nie tylko nie niszczy naturalnego płaszcza ochronnego naszej skóry, a dzięki obecności substancji tłuszczowych (m.in. olejowego kompleksu Omega plus) wspomaga także jego odbudowę. Łagodzi objawy związane z przebiegiem dermatoz różnego pochodzenia takie jak: świąd, pieczenie i ogólny dyskomfort. Może być stosowana do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry dzieci już od 1-go miesiąca życia. 

Składniki wyrobu:

DEFENSIL® - PLUS
Chroni uszkodzoną barierę skórną, łagodzi uczucie podrażnienia, suchości i świądu skóry.Olejowy kompleks OMEGA PLUS
Wspomaga odbudowę naturalnego płaszcza ochronnego skóry.PREBIOTYKI
Wspomagają rozwój fizjologicznej flory bakteryjnej skóry, a tym samym ograniczają rozwój flory patogennej.MOCZNIK
Intensywnie nawilża skórę.


ALLERGOFF Barierowa Emulsja do kąpieli lecz. - stosowanie

W czasie kąpieli nanieść emulsję na wilgotną skórę. Kąpiel powinna trwać kilkanaście minut. (należy unikać kąpieli w gorącej wodzie).Po kąpieli skórę należy delikatnie osuszyć ręcznikiem – przykładając ręcznik, nie pocierając. Po kąpieli zalecane jest dodatkowe zastosowanie Allergoff® Atopy - Powlekająco barierowego kremu do ciała


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego wyrobu medycznego wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego wyrobu medycznego należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Produkty do ciała

    W tej kategorii znajdziesz produkty upiekszające ciało, preparaty do pielęgnacji skóry atopowej i skłonnej do alergii oraz urazów, redukujące blizny, stosowane w nadmiernej potliwości, do pielęgnacji okolic intymnych, do depilacji, do masażu, do opalania, do pielęgnacji biustu, do skóry naczynkowej, do skóry po terapii onkologicznej, do skóry skłonnej do nadmiernego łuszczenia i rogowacenia, do pielęgnacji skóry trądzikowej, dla kobiet ciężarnych, do skóry twarzy, normalnej i mieszanej, suchej i wrażliwej, skłonnej do podrażnień, do pielęgnacji zmęczonych i opuchniętych nóg, do pielęgnacji skóry cukrzyków, przeciwzmarszczkowe, ujędrniajace, nawadniajace, wzmacniające, wyszczuplające, przeciw rozstępom, antycelulitowe, do kąpieli. Dostępne w postaci kremów, żeli, balsamów, olejków itp.


Może Cię również zainteresować:

Czarno-białe zdjęcie kobiety o blond włosach, rozwianych przez podmuch wiatru.

Uroda

Suche włosy – i co teraz?

Jak sprawić, by suche włosy odzyskały dobrą kondycję i piękny wygląd? Poznaj przyczyny takiego stanu rzeczy i dowiedz się, jak postępować w tej sytuac...


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.