4Us Detox Me interakcje ulotka kapsułki 90 kaps.

Trudno dostępny w aptekach

 

4Us Detox Me kapsułki | 90 kaps.


Dowiedz się więcej

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: HEALTH LABS CARE SP. Z. O.O. SP.K.


Opis produktu 4Us Detox Me

Kiedy stosujemy 4Us Detox Me?

Dla kogo jest suplement diety DetoxMe? Dla osób, które:

●Potrzebują wsparcia i regeneracji wątroby, np. po antybiotykoterapii, dłuższej kuracji lekami, tzw. maratonie niezdrowego stylu życia (alkohol, używki), dłuższym okresie niezdrowej diety.

●Mają problemy z gospodarką cukrową, wzdęciami, gazami.

●Mają problemy trawienne, skarżą się na uczucie ciężkości, ucisku, pełności.

●Preparat można stosować od 16 roku życia.

4Us Detox Me - działanie

Suplement o działaniu wspierającym regenerację i pracę wątroby, pełniącej rolę detoksykacyjną, metaboliczną, filtracyjną i magazynującą w naszym organizmie.

Wątroba, przy prawidłowym działaniu, oczyszcza krew z toksyn i szkodliwych produktów przemiany materii. W celu poprawy jej funkcjonowania powstał DetoxMe. Dzięki DetoxMe lepiej się czujesz, dbasz o prawidłową wagę, lepiej wyglądasz.

Czysty, ziołowy skład bez zbędnych dodatków…

Formuła zawiera naturalne substancje w odpowiednich dawkach o udowodnionym działaniu detoksykującym wątrobę, m.in.:

Ostropest plamisty (zawiera sylimarol) – wspiera regenerację wątroby, przyspiesza przemianę materii

Aminokwasy siarkowe – siarka jest niezbędnym elementem w oczyszczaniu wątroby

Ziele karczocha (5% cynaryny) – świetnie wpływa nie tylko na pracę wątroby, ale także na funkcjonowanie układu pokarmowego

Owoce pieprzu czarnego (95% piperyny) – zwiększają skuteczność wchłaniania pozostałych składników zawartych w suplemencie, wspomagają metabolizm i wydzielanie enzymów trawiennych

Selen – wspiera produkcję glutationu czyli naszego najsilniejszego antyoksydantu

Formuła NAC

…czyli N-acetylocysteina, o udowodnionym klinicznym działaniu pod kątem m.in. wspierania pracy wątroby, ale też mózgu i przewodu pokarmowego (działanie wielokierunkowe).

Dodaliśmy też kurkuminę, którą znajdziesz w naszym suplemencie CurcuMe…

●CzyliCurcugen™,wysoce skoncentrowany naturalny ekstrakt z kurkumy (100% naturalnego surowca).

●To opatentowana formuła substancji zastosowana zamiast zwykłej kurkuminy (cząsteczka spolaryzowana). Informacyjnie: mniejsza zawartość niż w poprzedniej wersji, ale jest lepiej przyswajalna, więc z korzyścią dla naszego organizmu.

●Kurkumina o długotrwałym uwalnianiu i zwiększonym wchłanianiu (forma wysoce biodostępna i bioaktywna)

●A także odpowiednie proporcje kurkuminoidów (polifenoli) i olejków eterycznych kurkumy (mają działanie synergiczne, wzajemnie wspierające).

Kurkumina jest najbardziej poznaną substancją o działaniu odmładzającym i wspierającym cały nasz organizm. Jej wchłanianie wspomaga piperyna, która zwiększa dostępność kurkuminy nawet o 80%!

Korzeń ostryżu długiego czyli kurkuma, która zawiera kurkuminę, pomaga utrzymać zdrową wątrobę, działa przeciwzapalnie, wspiera proces trawienia, stosowany jest w profilaktyce antynowotworowej. Wspomaga organizm w walce z drobnoustrojami (infekcje wirusowe, bakteryjne i grzybiczne) oraz chorobami cywilizacyjnymi (m.in. cukrzyca, otyłość, choroba Alzheimera).

●Stosowana jest w dolegliwościach żołądkowo-jelitowych, wątrobowych i w celu obniżenia poziomu złego cholesterolu.

Wskazania do stosowania kurkuminy:

●Wzmocnienie organizmu w trakcie i przed sezonem infekcyjnym.

●Problemy skórne, trudno gojące się rany (działanie wspomagające leczenie zakażeń skóry).

●Problemy układu pokarmowego (wzdęcia, refluks), wątroby, infekcje górnych dróg oddechowych.

●Ochrona błony śluzowej żołądka w trakcie choroby wrzodowej (Helicobacter pylori).

●Wzmocnić organizm w chorobie nowotworowej i chorobie Alzheimera (działanie neuroprotekcyjne).

●Wzmocnienie układu sercowo-naczyniowego (zapobieganie zakrzepicy).

●Oczyszczenie wątroby

…oraz chlorellę…

która wspomaga organizm przy detoksykacji. Uważana jest za składnik o wyjątkowych właściwościach prozdrowotnych, zwłaszcza detoksykujących (wiąże i usuwa z organizmu metale ciężkie, pestycydy) oraz odżywczych (tzw. superfoods).

Kolendra i tymianek…

…to dwa zioła, które doskonale wspierają przemiany wątrobowe, działają oczyszczająco i antybakteryjnie. Hamują rozwój patogenów (bakterie, wirusy, grzyby). Kolendra w naszym suplemencie pomaga oczyszczać krew z metali ciężkich, tymianek doskonale działa na układ moczowy.

Nowość! Ekstrakt z brokuła…

...60 mg, który zawiera 0,24 milgrama sulforafanu

Działanie: mocno antyoksydacyjnie, wspierające wątrobę, neutralizujące wolne rodniki

Sulforafan odpowiada za antyoksydacyjne, działanie przeciwnowotworowe i przeciwstarzeniowe (wymiata wolne rodniki) oraz wspierające układ odpornościowy. Składnik ten wykazuje działanie wspomagające właściwą gospodarkę cukrową organizmu.

Preparat o silnym działaniu antyoksydacyjnym

Dzięki zawartości naturalnych składników, standaryzowanych ekstraktami w dawkach wykazujących działanie antyoksydacyjne.

DetoxMe sprzyja metabolizmowi pożywienia. Główne działanie polega na wsparciu wątroby, której prawidłowe funkcjonowanie wpływa na cały nasz organizm, m.in. samopoczucie, pracę jelit, wypróżnianie etc.


4Us Detox Me zalecane spożycie

Informacje o stosowaniu:

Zalecane spożycie: 3 kapsułki dziennie razem lub w dawkach podzielonych, popijając wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji (suplement przyjmujemy po posiłku).

Preparat można przyjmować przez 3 miesiące.


4Us Detox Me – jakie środki ostrożności należy zachować?

●Aby działanie suplementu DetoxMe było optymalne, zalecamy wprowadzenie zdrowych posiłków do codziennej diety, eliminację cukru oraz żywności przetworzonej.

●Nie stosować w przypadku alergii lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

●W przypadku nadwrażliwości na kurkuminę/piperynę mogą wystąpić nudności, rozstrój żołądka, biegunka i obfite poty.

●Kobiety w ciąży i matki karmiące stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem.

●Z powodu zawartości selenu w suplemencie (100% RWS), należy unikać innych preparatów z tym pierwiastkiem (nadmiar selenu może być szkodliwy).

●W przypadku podrażnień żołądka, jelit, nadżerkach i stanach zapalnych przewodu pokarmowego, problemy z układem trawiennym i krwionośnym – nie polecamy stosowania preparatu (jeżeli po zażyciu wystąpi tępy ból żołądka i jelit, odstaw preparat i skonsultuj się z lekarzem).

●Z powodu zawartości witaminy C (100% RWS) należy uważać, aby nie przekraczać dziennej zalecanej porcji spożycia. Rekomendowana przez towarzystwa żywieniowe maksymalna dawka dzienna witaminy C to 1000 mg.

●W przypadku chorób nerek i wątroby (niewydolność, marskość, stłuszczenie wątroby) nie zalecamy stosowania preparatu (skonsultuj się z lekarzem).

●Jeśli przyjmujesz leki (np. na nadciśnienie lub inne), przed zastosowaniem suplementu zalecamy również konsultację z lekarzem.

●W przypadku niskiego ciśnienia, stosowania leków przyjmowanie suplementu skonsultować z lekarzem (w indywidualnych przypadkach preparat może obniżać ciśnienie krwi).

●Należy uważać na interakcje z lekami – zalecamy wówczas przynajmniej godzinę odstępu między przyjmowaniem obu preparatów.

●Nie stosować w przypadku fenyloketonurii, u osób mających predyspozycje do tworzenia kamieni nerkowych lub chorujących na kamicę nerkową.

●Długotrwałe stosowanie może mieć działanie podrażniające przewód pokarmowy (zawartość kurkuminy).

●Ze względu na obecność kurkuminy, zachować ostrożność w przypadku hemofilii (słabe krzepnięcie krwi) oraz raka jelit (konsultacja z lekarzem).

●Osoby leczące się na kamicę żółciową nie powinny stosować kurkumy bez zgody lekarza.


Przyjmowanie 4Us Detox Me w czasie ciąży

Kobiety w ciąży i matki karmiące stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem.


Skład


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

 • Produkty na wątrobę / Produkty wspomagające pracę wątroby

  W tej kategorii znajdziesz produkty chroniące oraz wspomagające pracę wątroby. Dostępne w postaci płynów (soków, wyciągów itp.), tabletek, kapsułek, ziół do zaparzania itp.

 • Wątroba

  Wątroba to bez wątpienia jeden z najważniejszych ludzkich organów wewnętrznych, o który warto zadbać w każdym wieku . Jedną z najczęstszych przyczyn uszkodzenia komórek wątrobowych, a nawet marskości wątroby jest nadużywanie alkoholu, dlatego najlepiej całkowicie z niego zrezygnować. Przyczyną problemów z wątrobą mogą być także zakażenia wirusowe, leki, zatrucia czy szereg innych patologii. Produkty wspomagające pracę wątroby stymulują regenerację wątroby, wzbogacając codzienną dietę w składniki gwarantujące właściwe funkcjonowanie całego układu pokarmowego. W celu zwalczania dolegliwości układu pokarmowego, regeneracji i detoksykacji komórek wątrobowych, warto sięgnąć po odpowiednie preparaty. Suplementy diety wspomagające pracę wątroby zawierają najczęściej: ostropest plamisty, karczoch, roślinne fosfolipidy, witaminy z grupy B, L-asparaginian L-ornityny. Dostępne w tej kategorii tabletki, kapsułki, oleje, płyny i surowce roślinne (np. Hepatil, Essentiale MAX, Proliver, Verdin Hepatixx) zmniejszają dolegliwości związane z chorą wątrobą oraz wykazują działanie detoksykacyjne. W ciężkich schorzeniach wątroby konieczna jest konsultacja z lekarzem, który zleci odpowiednie badania (próby wątrobowe AlAT, AspAT, GGTP czy bilirubina) oraz wdroży niezbędne leczenie.

 • Antyoksydanty

  Antyoksydanty inaczej przeciwutleniacze to związki chemiczne zdolne do neutralizowania wolnych rodników, a w efekcie spowalniają starzenie się organizmu i chronią przed nowotworami . Zróżnicowana dieta oparta na surowych warzywach i owocach to najlepsze źródło naturalnych antyoksydantów. Jednak często zdarza się, że nie dostarczamy odpowiedniej ilości przeciwutleniaczy z pożywieniem. Namnażaniu wolnych rodników sprzyja także palenie papierosów, stres, kąpiele słoneczne, zanieczyszczone środowisko. Jeśli organizm nie radzi sobie z neutralizacją wolnych rodników dochodzi do stresu oksydacyjnego, który może sprzyjać m.in. miażdżycy, chorobie Alzheimera, nowotworom, zawałom serca i udarom mózgu. Wtedy najlepiej sięgnąć po antyoksydanty w tabletkach dostępne w aptekach. Właściwości antyoksydacyjne wykazują np. witaminy A, E, C, cynk, selen, koenzym Q10, glutation, flawonoidy, polifenole zawarte w szerokiej gamie aptecznych suplementów diety (np. Resveratrol 100mg, NOW Super Antiox, NatVita Bio Dzika Róża, Liść oliwny 150mg, Citrosept Organic).

 • Aminokwasy

  Aminokwasy to związki organiczne pełniące wiele ważnych funkcji w organizmie, jak budowa białek, regulacja wytwarzania hormonów, enzymów, przeciwutleniaczy, udział w procesach energetycznych i wiele innych. Można wyróżnić aminokwasy endogenne, czyli takie które organizm sam wytwarza i aminokwasy egzogenne, których wytworzyć nie potrafi. W celu budowania masy mięśniowej przez osoby aktywnie uprawiające sport potrzebna jest suplementacja w szczególności egzogennych rozgałęzionych (BCAA), takich jak: leucyna, izoleucyna, walina (np. Allnutrition BCAA shock, SFD BCAA). Aminokwasy rozgałęzione zmniejszają uczucie zmęczenia po treningu, poprzez obniżenie ilości tryptofanu we krwi, co prowadzi do spadku stężenia serotoniny, odpowiedzialnej za uczucie zmęczenia i senność. BCAA zwiększają pobór energii z komórek tłuszczowych, zmniejszając zużycie białek, co w konsekwencji pozytywnie wpływa na potreningową regenerację tkanki mięśniowej. Budowanie tkanki mięśniowej wspiera również arginina, która bierze udział w procesie dzielenia się komórek, uszczelnia naczynia krwionośne, sprzyja dojrzewaniu komórek układu odpornościowego. Osoby aktywne fizycznie i chcące utrzymać prawidłową sylwetkę mogą także sięgać po suplementy diety zawierające metioninę, która bierze udział w ponad 100 procesach metabolicznych oraz w syntezie białka.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o kodach BLOZ oraz możliwości współpracy z BLOZ dostępne są pod adresem BLOZ.pharmind.pl.