SwimCount Test nasienia interakcje ulotka   1 szt.

Trudno dostępny w aptekach

 

SwimCount Test nasienia 1 szt.


Dowiedz się więcej

Rodzaj: wyrób medyczny

Podmiot odpowiedzialny: ZBADAJSIE SP. Z O.O.


Opis produktu SwimCount Test nasienia

Kiedy stosujemy SwimCount Test nasienia?

Test półilościowy do badania jakości nasienia. Posiada 3 poziomy stężeń, zgodne z rekomendacjami WHO - zabarwienie próbki wskaże, czy ilość ruchliwych plemników jest powyżej, czy poniżej wytycznych dla normalnej jakości spermy (5 milionów na mililitr). Jest to jedyny tego typu test, który ze względu na wysoką wiarygodność wyników - 100% w porównaniu do automatycznej metody laboratoryjnej oceny nasienia.

Wynik zgodny z rekomendacjami WHO:

NISKI – poniżej 5 mln ruchliwych plemników na 1 ml nasienia

ŚREDNI – od 5 do 20 mln ruchliwych plemników na 1 ml nasienia

WYSOKI – powyżej 20 mln ruchliwych plemników na 1 ml nasienia

SwimCount Test nasienia - działanie

Test SwimCount bada ilość prawidłowo poruszających się plemników (plemniki o ruchu progresywnym) w nasieniu. Ruchliwość plemników jest według specjalistów najważniejszym pojedynczym parametrem, służącym do oceny męskiej płodności. SwimCount jest pierwszym testem jakości nasienia, opracowanym oraz testowanym przez specjalistów z klinik leczenia niepłodności na całym świecie.Jako jedyny test, przeznaczony do użytku domowego - mierzy nie tylko ilość plemników w nasieniu, ale również ich jakość. Test posiada Certyfikat Zgodności CE0086 oraz Certyfikaty Jakości ISO 9001:13485, badania kliniczne i pozytywne rekomendacje specjalistów. Zapewnia 96% czułości w porównaniu z wynikami testu przeprowadzanego przy użyciu mikroskopu podczas badania w laboratorium oraz 100% zgodność wyników testu w porównaniu z badaniem CASA (system automatyczny).


Jaki jest skład SwimCount Test nasienia?

1. Urządzenie SwimCount

2. Strzykawka do przeniesienia nasienia

3. Kubeczek do pobrania nasienia

4. Instrukcja użycia


Interakcje SwimCount Test nasienia z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego wyrobu medycznego wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje SwimCount Test nasienia z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego wyrobu medycznego należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o kodach BLOZ oraz możliwości współpracy z BLOZ dostępne są pod adresem BLOZ.pharmind.pl.