Sutricon UV Protect Żel do pielęgnacji blizn silikonowy Z FILTREM PRZECIWSŁONECZNYM interakcje ulotka   15 ml

Trudno dostępny w aptekach

 

Sutricon UV Protect Żel do pielęgnacji blizn silikonowy Z FILTREM PRZECIWSŁONECZNYM 15 ml


Dowiedz się więcej

Rodzaj: kosmetyk

Podmiot odpowiedzialny: VERCO


Opis produktu Sutricon UV Protect Żel do pielęgnacji blizn silikonowy Z FILTREM PRZECIWSŁONECZNYM

Sutricon UV Protect Żel do pielęgnacji blizn silikonowy Z FILTREM PRZECIWSŁONECZNYM - działanie

Silikonowy żel do pielęgnacji blizn z filtrem przeciwsłonecznym jest specjalistycznym produktem do pielęgnacji wszystkich rodzajów blizn, opartym na wyjątkowych właściwościach żelu silikonowego. Żel przeznaczony jest do stosowania na blizny znajdujące się w narażonych na ekspozycję słoneczną partiach ciała (twarz, szyja, ręce). Poprawia wygląd blizny, zmniejsza ją i rozjaśnia. Żel pozostawia efekt matowego wykończenia, co jest szczególnie ważne w okolicach twarzy. Skóra staje się jedwabiście gładka w dotyku już od momentu aplikacji.

Po szybkim wyschnięciu żel tworzy na powierzchni skóry elastyczną, niewidoczną powłokę, która utrzymuje odpowiedni stopień nawilżenia skóry i chroni bliznę przed czynnikami zewnętrznymi.


Jaki jest skład Sutricon UV Protect Żel do pielęgnacji blizn silikonowy Z FILTREM PRZECIWSŁONECZNYM?

Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer, C12-15 Alkyl Benzoate, Octocrylene, Bis- Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glyceryl Behenate.


Sutricon UV Protect Żel do pielęgnacji blizn silikonowy Z FILTREM PRZECIWSŁONECZNYM - stosowanie

Stosowanie żelu powinno rozpocząć się po całkowitym zagojeniu rany i po zdjęciu szwów. Na dokładnie umytą i osuszoną powierzchnię blizny nanieś niewielką ilość preparatu i masuj ją kolistymi ruchami przez około 2-3 min. Rozcieraj bliznę, lekko uciskając ją opuszkami palców. Zaleca się stosowanie żelu minimum dwa razy dziennie oraz przed każdą ekspozycją na słońce. Nawet przy stosowaniu produktu ochrony przeciwsłonecznej niewskazane jest długotrwałe przebywanie na słońcu.


Interakcje Sutricon UV Protect Żel do pielęgnacji blizn silikonowy Z FILTREM PRZECIWSŁONECZNYM z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego kosmetyku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje Sutricon UV Protect Żel do pielęgnacji blizn silikonowy Z FILTREM PRZECIWSŁONECZNYM z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego kosmetyku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Produkty do ciała

Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o kodach BLOZ oraz możliwości współpracy z BLOZ dostępne są pod adresem BLOZ.pharmind.pl.