Naturalny Kompleks Katar Off Singularis Superior interakcje ulotka kapsułki  20 kaps.

Trudno dostępny w aptekach

 

Naturalny Kompleks Katar Off Singularis Superior kapsułki | 20 kaps.


Dowiedz się więcej

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: ACTIVEPHARM LABS SP. Z O.O. SP.K.


Opis produktu Naturalny Kompleks Katar Off Singularis Superior

Naturalny Kompleks Katar Off Singularis Superior - działanie

Suplement diety naturalny kompleks KATAR OFF SINGULARIS Superior zawiera w swoim składzie opatentowaną i przebadaną klinicznie mieszankę roślinnych ekstraktów Clearwayz. Zawarta w produkcie L-arginina jest prekursorem tlenku azotu, cząsteczki odgrywającej w organizmie kluczową rolę w regulacji krążenia krwi (dzięki wpływowi na ściany naczyń krwionośnych). Produkt zawiera ekstrakt z pestek winogron oraz kory cynamonowca bogate w polifenole oraz cholinę, która przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu homocysteiny.

Jaki jest skład Naturalny Kompleks Katar Off Singularis Superior?

Opatentowana mieszanina Clearwayz zawierająca ekstrakt z pestek winogron (Vitis vinifera), L-Argininę HCL, dwuwinian choliny, izolat hydrolizowanych białek serwatkowych, ekstrakt z kory cynamonowca  (Cinnamomum verum), ekstarkt z ziaren kakaowca (Theobrom cacao), ekstarkt z liści miłorzębu japońskiego (gingo Biloba), L-Glutamina, L-Leucyna, L-Cysteina HCL, składniki otoczki (żelatyna), substancje przeciwzbrylające (fosforan trójwapniowy, dwutlenek krzemu).

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Naturalny Kompleks Katar Off Singularis Superior?

Przeciwskazaniem do zastosowania produktu jest nadwrażliwość na jakikolwiek jego składnik. Stosowanie suplementu diety w okresie ciąży oraz karmienia piersią powinno zostać skonsultowane z lekarzem.

Naturalny Kompleks Katar Off Singularis Superior zalecane spożycie

Zaleca się spożycie 1-3 kapsułek dziennie. 2 kapsułki rano oraz 1 kapsułka przed snem. kapsułki należy połknąć, popijając je odpowiednią ilością wody.

Naturalny Kompleks Katar Off Singularis Superior – jakie środki ostrożności należy zachować?

Nie należy przekraczać zalecanej dziennie porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Chronić przed wilgocią i światłem. 

Interakcje Naturalny Kompleks Katar Off Singularis Superior z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje Naturalny Kompleks Katar Off Singularis Superior z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Produkty na katar

Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o kodach BLOZ oraz możliwości współpracy z BLOZ dostępne są pod adresem BLOZ.pharmind.pl.