Mastodynon interakcje ulotka tabletki  60 tabl.

Dostępny w mniej niż połowie aptek

 

Mastodynon tabletki | 60 tabl.

Rodzaj: lek dostępny bez recepty

Producent: BIONORICA SETen produkt wytwarzany jest przez więcej niż jednego producenta. Wybraliśmy ten z najobszerniejszym opisem.
Aby wybrać opis innego producenta tego produktu, kliknij tutaj.

Opis produktu Mastodynon


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Pozostałe Produkty ginekologiczne

    W tej kategorii znajdziesz pozostałe produkty dla kobiet stosowane w celach zabobiegania oraz łagodzenia objawów dyskomfortu w okolicach intymnych.


Może Cię również zainteresować:


Mastodynon - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Mastodynon to produkt, którego liczba wyszukiwań bardzo wzrosła w ostatnim terminie. Zgodnie z statystykami portalu KtoMaLek.pl wynika, że lek Mastodynon jest poszukiwany przez osoby ze wskazanych województw mazowieckie, śląskie. Miasta z największa liczbą wyszukiwań dla produktu Mastodynon to Łódź, Sanok, Warszawa.

Potrafimy napisać, że w miesiącach maj, wrzesień, listopad przeprowadzana była największa liczba wyszukiwań dla produktu Mastodynon. Najrzadziej lek był natomiast poszukiwany przez pacjentów w następujących miesiącach luty, marzec, lipiec. 13.64% to liczba, która równa jest różnicy między opisanymi porami roku.

Jaka jest dostępność leku Mastodynon?

Mniejszość aptek korzystających z serwisu KtoMaLek.pl ma wspomniany lek obecnie w swojej ofercie. Jest więc lekiem trudno dostępnym na terenie Polski.

Czy Mastodynon jest lekiem refundowanym?

Mastodynon nie jest lekiem refundowanym.

Czy Mastodynon jest lekiem na receptę?

Mastodynon nie jest lekiem na receptę.


Mastodynon opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: