GeloVox wiśn.-mentol. interakcje ulotka tabletki do ssania  20 tabl.

Trudno dostępny w aptekach

 

GeloVox wiśn.-mentol. tabletki do ssania | 20 tabl.

Rodzaj: wyrób medyczny

Podmiot odpowiedzialny: SIROSCAN SP. Z O.O.


Opis produktu GeloVox wiśn.-mentol.


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Pozostałe preparaty do higieny jamy ustnej

    W tej kategorii znajdziesz preparaty stosowane przy zapaleniach błony śluzowej jamy ustnej, aftach, zapaleniach dziąseł, produkty do ochrony zębów oraz te stosowane do pielęgnacji i użytkowania protez zębowych.


Może Cię również zainteresować:

Czy tatuaże są zdrowe?

Uroda

Czy tatuaże są zdrowe?

Popularną formą zdobienia ciała są tatuaże. Decydują się na nie zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Warto się jednak zastanowić, czy tatuaże są bezpiecz...


GeloVox wiśn.-mentol. - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie to województwa, w których wyrób medyczny GeloVox wiśn.-mentol. Był poszukiwany z całą pewnością najczęściej. Możemy także udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej użytkowników szuka GeloVox wiśn.-mentol.. Są to wskazane miasta: Sopot, Toruń, Żywiec.

Jaka jest dostępność wyróbu medycznego GeloVox wiśn.-mentol.?

Na terenie naszego kraju wyrób medyczny GeloVox wiśn.-mentol. Ma na stanie mniejszość aptek. Możemy więc powiedzieć bez cienia wątpliwości, iż są to wyroby medyczne trudno dostępne.


GeloVox wiśn.-mentol. opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: