Femelis Meno interakcje ulotka tabletki  60 tabl.

Trudno dostępny w aptekach

 

Femelis Meno tabletki | 60 tabl.

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: STADA POLAND SP. Z O.O.


Opis produktu Femelis Meno


Skład


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Produkty stosowane w menopauzie

    W tej kategorii znajdziesz produkty dla kobiet sotosowane w celu łagodzenia objawów menopauzy. Dostępne w postaci tabletek, kapsułek itp.


Może Cię również zainteresować:


Femelis Meno - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Suplement diety jest najchętniej poszukiwany przez internautów z wymienionych województw: lubelskie, mazowieckie, wielkopolskie. Jesteśmy w stanie poza tym udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej osób wyszukuje Femelis Meno. Są to następujące miejscowości: Poznań, Szczecin, Warszawa.

Suplement diety Femelis Meno był najchętniej poszukiwany w miesiącach: marzec, grudzień, natomiast najmniej w miesiącach: marzec, grudzień. Różnica w zapytaniach między najlepszym, a najsłabszym miesiącem w roku jest równa 28.57%.

Jaka jest dostępność suplementu diety Femelis Meno?

Na terenie naszego kraju suplement diety Femelis Meno ma na stanie mniejszość aptek. Można więc uznać bez cienia wątpliwości, iż są to suplementy diety trudno dostępne.


Femelis Meno opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: