DUOLIFE My Gastrin interakcje ulotka płyn  750 ml

Trudno dostępny w aptekach

 

DUOLIFE My Gastrin płyn | 750 ml


Dowiedz się więcej

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: DUOLIFE S.A.


Opis produktu DUOLIFE My Gastrin

DUOLIFE My Gastrin - działanie

Mięta pieprzowa przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego i wspomaga prawidłowe procesy trawienne.

Ostropest Plamisty przyczynia się do ochrony wątroby oraz wspomaga trawienie i proces oczyszczania organizmu.

Koper włoski pomaga w łagodzeniu objawów związanych ze wzdęciami i skurczami przewodu pokarmowego.

Kurkuma pomaga w utrzymaniu zdrowej wątroby.

Witamina C pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym i zwiększa przyswajanie żelaza.

Nie zawiera substancji konserwujących oraz produktów genetycznie modyfikowanych.


Jaki jest skład DUOLIFE My Gastrin?

Składniki: sok z suszonej śliwki z zagęszczonego soku, Asafin®* – zastrzeżona formuła gumożywicy z korzenia zapaliczki cuchnącej (Ferula assa-foetida) mikrokapsułkowanej w błonniku z kozieradki pospolitej (Trigonella foenum-graecum), ekstrakt z owoców dzikiej róży (Rosa canina) 20:1 (225 mg/50 ml) standaryzowany na 70% zawartość witaminy C, ekstrakt z nasion kopru włoskiego (Foeniculum vulgare) 4:1 (200 mg/50 ml), ekstrakt z liści gojnika/szałwii libańskiej (Sideritis scardica) 4:1 (150 mg/50 ml), ekstrakt z liści mięty pieprzowej (Mentha piperita) 10:1 (100 mg/50 ml), ekstrakt z nasion ostropestu plamistego (Silybum marianum) 5:1 (100 mg/50 ml), ekstrakt z korzenia czarnej rzodkwi (Raphanus sativus var. niger) 10:1 (100 mg/50 ml), ekstrakt z liści rozmarynu (Rosmarinus officinalis) 10:1 (60 mg/50 ml), ekstrakt z kłącza kurkumy/ostryżu długiego (Curcuma longa) 10:1 (50 mg/50 ml) standaryzowany na 7% zawartość kurkuminoidów (3,5 mg/50 ml).

*?Formuła Asafin® jest otrzymywana w opatentowanej technologii FenuMAT TM.


Zawartość w porcji produktu

25 ml

50 ml

Asafin®?* – zastrzeżona mikrokapsułkowana formuła gumożywicy z zapaliczki cuchnącej (Ferula assa-foetida)

125 mg

250 mg

Witamina C z ekstraktu z owoców dzikiej róży (Rosa canina)

79 mg

(99%RWS**)

158 mg

(198%RWS**)

**RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400kJ/2000kcal).


DUOLIFE My Gastrin zalecane spożycie

Sposób użycia: 25 do 50 ml raz dziennie, przed lub po głównym posiłku. Można także stosować dwa razy dziennie po 25 ml, przed lub po posiłkach. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Nie przekraczać zalecanej maksymalnej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób odżywania i zdrowy tryb życia są istotne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. 25 ml = 2 łyżki stołowe

DUOLIFE My Gastrin – jakie środki ostrożności należy zachować?

Środki ostrożności: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. W przypadku istniejących chorób przewlekłych, jak również w przypadku przyjmowania leków, należy skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania produktu.
Przechowywanie: produkt przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć do 30 dni. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Ze względu na fakt, iż suplement diety DuoLife jest produktem naturalnym, smak i konsystencja poszczególnych jego partii mogą się różnić, w zależności od pory roku oraz surowców, które zostały użyte do produkcji. Ewentualny osad tworzą naturalne składniki i jest to proces typowy dla takich produktów. Aby zniwelować osad należy wstrząsnąć przed spożyciem.

Przyjmowanie DUOLIFE My Gastrin w czasie ciąży

Nie stosować u kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia piersią.

Skład


Interakcje DUOLIFE My Gastrin z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje DUOLIFE My Gastrin z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Środki na lepsze trawienie
  • Trawienie

Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o kodach BLOZ oraz możliwości współpracy z BLOZ dostępne są pod adresem BLOZ.pharmind.pl.