DOZ Zielnik Melisa interakcje ulotka tabletki powlekane  30 tabl.

Trudno dostępny w aptekach

 

DOZ Zielnik Melisa tabletki powlekane | 30 tabl.

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: DOZ S.A.


Opis produktu DOZ Zielnik Melisa


Skład


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Środki uspokajające

    W tej kategorii znajdziesz produkty uspokajające na bazie melisy. Dostępne w postaci tabletek, kapsułek, ziół do zaparzania itp.


Może Cię również zainteresować:

opryszczka jak leczyc

Porady

5 sposobów na opryszczkę

Opryszczka to wstydliwa choroba zakaźna, z którą boryka się wiele osób. Sprawdź 5 sposobów na opryszczkę na ktomalek.pl!


DOZ Zielnik Melisa - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Suplement diety jest najchętniej poszukiwany przez użytkowników z wymienionych województw: mazowieckie, warmińsko-mazurskie. Jesteśmy w stanie dodatkowo udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej osób wyszukuje DOZ Zielnik Melisa. Są to następujące miejscowości: Ostróda, Warszawa.

Jaka jest dostępność suplementu diety DOZ Zielnik Melisa?

Na terenie naszego kraju suplement diety DOZ Zielnik Melisa ma na stanie mniejszość aptek. Można więc uznać bez cienia wątpliwości, iż są to suplementy diety trudno dostępne.


DOZ Zielnik Melisa opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: