Dostępny w mniej niż połowie aptek

 

Clarastill krople do oczu, roztwór | 5 ml | but.+zakrap.


Dowiedz się więcej

Rodzaj: wyrób medyczny

Podmiot odpowiedzialny: PHARM SUPPLY SP. Z O.O.


Opis produktu Clarastill

Kiedy stosujemy Clarastill?

Dzięki właściwościom zawartego w nich przeciwutleniacza i działaniu przeciwko wolnym rodnikom, ten wyrób medyczny chroni tkanki oka (ciało szkliste, rogówkę, spojówkę) przed skutkami stresu oksydacyjnego spowodowanego przez niekorzystne warunki środowiska i ułatwia powrót do ich prawidłowego stanu na drodze naturalnych mechanizmów.

Clarastill - działanie

Krople do oczu CLARASTILL to wodny roztwór karboksymetylocelulozy o stężeniu 0,3%, przeznaczony do stosowania na tkanki oka, wykazujący działanie ochronne, odżywcze, nawilżające i powlekające (mechaniczne działanie soczewek kontaktowych, promienie słoneczne, dym, pył, klimatyzacja, promieniowanie wytwarzane przez urządzenia komputerowe)

Jaki jest skład Clarastill?

Karboksymetyloceluloza 0,3%, parahydroksybenzoesan metylu 0,03%, parahydroksybenzoesan propylu 0,012%, glicerol, wersenian disodowy, N-acetylokarnozyna, chlorek sodu, tetraboran sodu, diwęglan potasu, woda oczyszczona.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Clarastill?

Nie stosować w przypadku objawów infekcji oka. Nie stosować jeśli stwierdzono nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.

Clarastill - stosowanie

Zakraplać 1-2 krople preparatu CLARASTILL do worka spojówkowego ściskając lekko butelkę

Interakcje Clarastill z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego wyrobu medycznego wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje Clarastill z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego wyrobu medycznego należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Nawilżające krople do oczu

Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o kodach BLOZ oraz możliwości współpracy z BLOZ dostępne są pod adresem BLOZ.pharmind.pl.