BIOVAX Odżywka serum do paznokci interakcje ulotka   15 ml

Trudno dostępny w aptekach

 

BIOVAX Odżywka serum do paznokci 15 ml

Rodzaj: kosmetyk

Podmiot odpowiedzialny: L'BIOTICA

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące dawkowania BIOVAX Odżywka serum do paznokci?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!


Opis produktu BIOVAX Odżywka serum do paznokci

Kiedy stosujemy BIOVAX Odżywka serum do paznokci?

Biovax Opti Cure - odżywcze serum do paznokciOdżywcze serum do paznokci Opti Cure z serii Biovax dba nie tylko o kondycję i pielęgnację płytek paznokcia, ale również zapewnia im gruntowną ochronę i bezpieczeństwo.Seria Biovax to oryginalne połączenie Zdrowia i Bezpieczeństwa w jednym preparacie.Biovax to gwarancja ZDROWYCH PAZNOKCI!Wysoka jakość i skuteczność działania odżywczego serum do paznokci Opti Cure z serii Biovax jest wynikiem zastosowania w preparacie naturalnych ekstraktów, olejków i witamin - Proteiny Jedwabiu- Keratyna- Witaminy: B5; A; E; C i F- Oliwka z oliwek- Olejek sojowy Biovax to gwarancja BEZPIECZEŃSTWA - nie zwiera substancji drażniących;- bez PARABENÓW- bez SLS (Sodium Laureth Sulfate)- bez Glikolu propylenowegoSubstancje te mogą powodować podrażnienia skóry, a nawet stany zapalne. Receptura Biovax została oparta o naturalne i bezpieczne substancje aktywne.Odżywcze serum do paznokci Opti Cure z serii Biovax to wyjątkowa kuracja dla Twoich kruchych, łamliwych i rozdwajających się paznokci oraz suchych i popękanych skórek. Preparat zawiera, aż 8 aktywnych składników, które działają silnie regenerująco i wygładzająco na płytkę paznokcia oraz intensywnie nawilżają i pielęgnują skórki wokół niej. Zawarte w serum naturalne proteiny jedwabiu uelastyczniają paznokcie i nadają im połysk. Keratyna przeciwdziała ich łamaniu i gwarantuje nawilżenie. Zestaw witamin B5, A, E, C i F przeciwdziała kruszeniu i rozdwajaniu się płytek paznokcia. Silnie regeneruje i odżywia.Oliwka z oliwek i olejek z soi bogate w fosfor, potas i żelazo działają na paznokcie i skórę odmładzająco, nawilżająco i ochronnie.

BIOVAX Odżywka serum do paznokci - działanie

Potwierdzony efekt: - Zdrowe, odżywione paznokcie- Nawilżone, wygładzone skórki- Paznokcie mocne i niełamliwe- Płytka paznokcia gładka i lśniąca- Skórki niepopękane i ?niezadzierające się?Satysfakcja po użyciu preparatu w oparciu o wyniki badania konsumenckiego. Główne zalety serum - Świeży, przyjemny zapach - Szybka wchłanialność preparatu- Brak wrażenia lepkości*Główne zalety odżywczego serum do paznokci wskazane przez respondentki w przeprowadzonym badaniu konsumenckim.


BIOVAX Odżywka serum do paznokci – dawkowanie

Sposób użycia:Wyciśnij kroplę serum i rozprowadź wmasowując preparat w płytki paznokci i skórki. Resztę wsmaruj w dłonie. Odczekaj do momentu wchłonięcia. Aplikację na początku kuracji należy powtarzać kilka razy dziennie, następnie stosować rano i wieczorem.

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Produkty do paznokci

    W tej kategorii znajdziesz produkty kosmetyczne stosowane do pielęgnacji paznokci, preparaty przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne oraz zapobiegające obgryzaniu paznokci.


Może Cię również zainteresować:

patyczki do uszu

Zdrowie

Higiena uszu

Jak prawidłowo dbać o higienę uszu? Dlaczego nie należy używać patyczków higienicznych.


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

BLOZ: 7042085

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów z dniem 1 września 2019 dostępne będą pod aresem www.blozinfo.osoz.pl.

Zapytaj farmaceutę

Masz problem zdrowotny?
Zadaj pytanie farmaceucie.