Bio-Omega 3 Plus interakcje ulotka kapsułki  90 kaps.

Trudno dostępny w aptekach

 

Bio-Omega 3 Plus kapsułki | 90 kaps.


Dowiedz się więcej

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: PHARMA NORD


Opis produktu Bio-Omega 3 Plus

Kiedy stosujemy Bio-Omega 3 Plus?

Utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu i serca oraz prawidłowego widzenia oraz prawidłowych funkcji psychologicznych.


Bio-Omega 3 Plus - działanie

Bio-Omega 3 Plus to suplement zawierający olej rybny w postaci miękkich kapsułek żelatynowych, z których każda zawiera aż 500 mg oleju z ryb, w tym 185 mg EPA, 115 mg DHA i 25 mg innych kwasów tłuszczowych omega-3. Zawartość omega-3 w kapsułkach głównie w postaci łatwo przyswajalnych wolnych kwasów tłuszczowych. Olej z ryb jest wysoce rafinowany, co oznacza, że został oczyszczony za pomocą specjalnego procesu, który gwarantuje poziom zanieczyszczeń środowiskowych znacznie poniżej oficjalnych wytycznych. Olej w Bio-Omega 3 Plus pochodzi z dzikich ryb żyjących na wolności, a nie z ryb hodowlanych pochodzących z akwakultury. Bio-Omega 3 Plus jest kapsułkowany w środowisku beztlenowym i ma wyjątkowo niską liczbę nadtlenkową. Kapsułki zapewniają skuteczną ochronę oleju przed utlenianiem. Do Bio-Omegi 3 Plus dodano dwie witaminy z grupy B obniżające poziom homocysteiny, kwas foliowy i witaminę B12.Jaki jest skład Bio-Omega 3 Plus?

Olej rybi o wysokiej zawartości wolnych kwasów tłuszczowych (zawiera mieszaninę tokoferoli (przeciwutleniacz)). Otoczka kapsułki: żelatyna wołowa. Substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, woda oczyszczona. Zagęszczacz: dwutlenek krzemu. Kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu. Kwas pteroilomonoglutaminowy (źródło Kwasu foliowego) Witamina B 12, Cyjanokobalamina.Bio-Omega 3 Plus zalecane spożycie

Młodzież oraz dorośli przyjmować 2 kapsułki dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przyjmować podczas posiłku. Nie przegryzać.


Bio-Omega 3 Plus – jakie środki ostrożności należy zachować?

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Zdrowy styl życia oraz zróżnicowana i zbilansowana dieta są ważne dla utrzymania dobrego stanu zdrowia. Przedrostek Bio- nie odnosi się do uprawy ekologicznej tylko oznacza biodostępność produktu.Skład


Interakcje Bio-Omega 3 Plus z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje Bio-Omega 3 Plus z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Preparaty z kwasami omega
  • Omega
  • Witamina B

Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o kodach BLOZ oraz możliwości współpracy z BLOZ dostępne są pod adresem BLOZ.pharmind.pl.