Baby Calm ziołowy koncentrat interakcje ulotka koncentrat do sporządzania roztworu doustnego  15 ml

Trudno dostępny w aptekach

 

Baby Calm ziołowy koncentrat koncentrat do sporządzania roztworu doustnego | 15 ml


Dowiedz się więcej

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: PHARMACORE SP. Z O.O.


Opis produktu Baby Calm ziołowy koncentrat


Jaki jest skład Baby Calm ziołowy koncentrat?

emulagtor (glicerol),koncentrat olejku z kopru włoskiego (Foeniculum vulgare var.dulce), koncentrat olejku anyżowego (Pimpinella anisum L.), koncentrat olejku miętowego (Mentha piperita L.).

Koper włoski działa wspomagająco przy wzdęciach i skurczach brzucha.

Anyż przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego.

Mięta pomaga utrzymać prawidłowe funkcje trawienne organizmu.

Składniki

Ilość w 10 kroplach - minimalna dzienna porcja

Ilość w 100 kroplach - maksymalna dzienna porcja

koncentrat olejku z kopru włoskiego

5 mg

50 mg

koncentrat olejku anyżowego

5 mg

50 mg

koncentrat olejku miętowego

5 mg

50 mg


Baby Calm ziołowy koncentrat zalecane spożycie

W celu przygotowania gotowego do użycia roztworu dodać do butelki z koncentratem przegotowanej, ostudzonej wody do poziomu oznaczonego na butelce i energicznie wstrząsnąć.

ZALECANA PORCJA DO SPOŻYCIA W CIĄGU DNIA NIEZBĘDNA DO UZYSKANIA KORZYSTNEGO DZIAŁANIA PRODUKTU: 10 kropli przed posiłkiem (0,5ml). Maksymalnie 100 kropli na dzień.


Skład


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Środki na wzdęcia

    W tej kategorii znajdziesz produkty łagodzące i przeciwdziałające wzdęciom u dorosłych i kolkom u dzieci. Dostępne w postaci tabletek, kapsułek, ziół itp.

  • Nasenne i uspokajające

    Nasenne i uspokajające to kategoria, w której można znaleźć preparaty przeznaczone dla osób mających problemy z utrzymaniem snu. Stany nadmiernej drażliwości i niepokoju mogą wiązać się z trudnościami w zasypianiu, przyczyniając się do pogorszenia komfortu życia. Brak snu wpływa niekorzystnie na funkcjonowanie organizmu, co objawia się rozdrażnieniem, spadkiem koncentracji i sennością w ciągu dnia. W takiej sytuacji warto sięgnąć po leki nasenne bez recepty, które wpływają tonizująco na układ nerwowy, przyczyniając się do głębokiego i spokojnego snu. Specjalnie dobrane wyciągi roślinne ułatwiają odprężenie oraz wyciszenie organizmu, dbając o lepszy i bardziej komfortowy wypoczynek każdej nocy. Ziołowe suplementy diety o działaniu nasennym i uspokajającym zawierają m.in. wyciągi z liści melisy, korzenia kozłka lekarskiego, szyszek chmielu (np. Valerin Sen, Benosen, Valused). Są też wzbogacane witaminami i innymi związkami (m.in. magnez, witamina B6, witamina B12) , które mogą pozytywnie wpłynąć na nasz układ nerwowy, redukując skutki zmęczenia i stresu. Trzeba pamiętać, że po przyjęciu preparatu o działaniu nasennym nie należy prowadzić pojazdów mechanicznych oraz wykonywać czynności wymagających koncentracji.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.