Trudno dostępny w aptekach

 

Apo-Uro Plus kapsułki | 30 kaps.


Dowiedz się więcej

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: AUROVITAS PHARMA POLSKA SP. Z O.O.


Opis produktu Apo-Uro Plus

Apo-Uro Plus - działanie

Produkt Apo-URO PLUS zawiera:

standaryzowany na zawartość proantocyjanidyn (PAC) ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej (Vaccinium macrocarpon). Zawartość proantocyjanidyn (PAC) w jednej kapsułce to minimum 36 mg.

ekstrakty z liści pokrzywy, liści zielonej herbaty, korzenia pietruszki i nasion dyni, które wspomagają proces oddawania moczu i zawartych w nim produktów przemiany materii;

ekstrakt z nasion dyni, które dodatkowo wspierają prawidłowe funkcjonowanie prostaty u mężczyzn;

ekstrakt z liści zielonej herbaty, która dzięki zawartości przeciwutleniaczy (galusan epigallokatechiny - EGCG) chroni komórki przed wolnymi rodnikami i wspomaga odporność organizmu.


Jakie są przeciwwskazania do stosowania Apo-Uro Plus?

Apo-URO PLUS nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Osoby, które mają choroby nerek, kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Apo-Uro Plus zalecane spożycie

Apo-URO PLUS przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn, dorosłych i młodzieży (w wieku od 12 lat).

ZALECANE SPOŻYCIE: doustnie 1 kapsułka dziennie, najlepiej w trakcie posiłku, popijając szklanką wody. W celu ułatwienia przyjęcia można otworzyć kapsułkę i zawarty w niej proszek wymieszać z posiłkiem, np. jogurtem.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia.


Apo-Uro Plus – jakie środki ostrożności należy zachować?

Apo-URO PLUS nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Osoby, które mają choroby nerek, kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.


Należy pamiętać, że Apo-URO PLUS jest suplementem diety i w żadnym wypadku nie może zastąpić antybiotyku.


Skład


Interakcje Apo-Uro Plus z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje Apo-Uro Plus z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Produkty działające na układ moczowy
  • Drogi moczowe

Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o kodach BLOZ oraz możliwości współpracy z BLOZ dostępne są pod adresem BLOZ.pharmind.pl.