Allergocaps
kapsułki
30 kaps.
Sprawdzamy dostępność
leków w 10 772 aptekach
Rodzaj:
suplement diety
Podmiot odpowiedzialny:
KRAKOWSKIE ZAKŁ. ZIELARSKIE "HERBAPOL" W KRAKOWIE S.A.
Pachnotka zwyczajna wspomaga oddychanie, produkcję cytokin i przeciwciał specyficznych oraz utrzymanie równowagi nerwowej.
Substancja wypełniająca - celuloza, wyciąg (10:1) z pachnotki zwyczajnej – 50 mg/kaps. oraz składniki kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza, barwnik: kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin). Zawartość wyciągu z pachnotki zwyczajnej w przeliczeniu na zalecaną do spożycia dzienną porcję produktu (3 kapsułki) wynosi 150 mg (co odpowiada 1500 mg pachnotki zwyczajnej).
Zaleca się przyjmowanie po 1 kapsułce 3 razy dziennie, popijając płynem. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu.
Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.
Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.
Allergocaps
kapsułki
30 kaps.
W tej kategorii znjadziesz produkty stosowane podczas alergii. Dostępne w postaci tabletek, kapsułek, kropli, aerozoli do nosa, itp.
Preparaty na katar łagodzą nieprzyjemne objawy nieżytu nosa, takie jak: zatkany nos, nadmierna ilość wydzieliny, kichanie, utrudnione oddychanie, a często również kaszel, bóle głowy i zapalenie zatok. W leczeniu objawów zatkanego nosa spowodowanego przeziębieniem i zapaleniem zatok, doskonale sprawdzają się leki zawierające w swoim składzie związki o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym i udrażniającym zatoki. Dostępne spraye, tabletki, syropy,maści oraz sztyfty ułatwiają oddychanie, zmniejszając obrzęk błon śluzowych nosa i wspomagając prawidłowe funkcjonowanie zatok. Podstawą leczenia kataru jest stosowanie leków obkurczających naczynia błony śluzowej nosa i poprawiających drożność dróg oddechowych. Warto sięgnąć także po suplementy diety, które zawierają odpowiednio dobraną kompozycję wyciągów roślinnych. Naturalne składniki znajdujące się w dziewannie, kwiatach bzu czarnego, werbenie i lukrecji wspomagają fizjologiczne nawilżenie błon śluzowych układu oddechowego i zatok (np. Zatoxin, Sinulan Forte, Sinufast). U większych dzieci i u dorosłych warto stosować inhalacje parą wodną z dodatkiem olejków aromatycznych, mentolu czy naparów z rumianku.
Alergia może pojawić się w każdym wieku, zarówno u dorosłego, jak i u dziecka. Najczęściej objawia się swędzeniem skóry i wysypką, łzawieniem oczu, kichaniem, wodnistą wydzieliną z nosa, a nawet trudnościami w oddychaniu. Coraz więcej osób skarży się na mniej lub bardziej nasilone objawy alergii. Alergenem może być każda substancja, która dostaje się do organizmu poprzez drogi oddechowe, przez przewód pokarmowy, skórę lub błonę śluzową albo dostaje się do organizmu poprzez wstrzyknięcie. Warto na bieżąco sprawdzać kalendarz pylenia, który obrazuje stężenie alergenów w poszczególnych miesiącach w różnych regionach Polski. Pozwala to na zapobieganie nasilonym objawom alergii. Problem alergii dotyka również najmłodszych. Swędząca pokrzywka u dziecka wymaga zastosowania odpowiednich suplementów diety łagodzących uciążliwe objawy uczulenia (np. Calcium Alergo PLUS JUNIOR, Sanosvit Calcium, Plusssz Junior calcium+witamina C). Wysypka u dziecka może mieć też charakter infekcyjny – wirusowy, bakteryjny lub grzybiczy – wtedy konieczne jest wdrożenie właściwego leczenia przyczynowego.
Rak żołądka to stosunkowo częsty nowotwór złośliwy dotyczący układu pokarmowego. Jak rozpoznać raka żołądka? Jakie objawy powinny nas zaniepokoić? Czy...
Według Światowej Organizacji Zdrowia zaćma jest główną przyczyną upośledzenia wzroku u osób starszych, która może prowadzić do całkowitej utraty widze...
Reumatoidalne zapalenie stawów (RZS) jest zaliczane do przewlekłych chorób układu tkanki łącznej o podłożu immunologicznym. RZS charakteryzuje się nie...
Dwunastnica stanowi część przewodu pokarmowego, łączącą żołądek z jelitem czczym. Jakie choroby mogą dotykać ten narząd?
Wybierz interesujące Cię informacje:
Informacje o kodach BLOZ oraz możliwości współpracy z BLOZ dostępne są pod adresem BLOZ.pharmind.pl.