Acnosan Soft Tonik bezalkohol.p/trądzikowy interakcje ulotka płyn  150 ml

Brak informacji o dostępności produktu

 

Acnosan Soft Tonik bezalkohol.p/trądzikowy płyn | 150 ml

Rodzaj: kosmetyk

Podmiot odpowiedzialny: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE "UNIA" SPÓŁDZIELNIA PRACY

Logo LekarzeBezKolejki.pl

Będziesz zażywać ten lek?

Zawsze warto najpierw skonsultować się z lekarzem.

Skorzystaj z Telewizyty na LekarzeBezKolejki.pl


Opis produktu Acnosan Soft Tonik bezalkohol.p/trądzikowy

Acnosan Soft Tonik bezalkohol.p/trądzikowy - działanie

Do całodziennej pielęgnacji skóry trądzikowej, skłonnej do przetłuszczania. Chroni skórę przed podrażnieniami i zaczerwienieniem. Dostosowany do codziennej pielęgnacji nawet wrażliwej skóry. Regularnie stosowany działa przeciwbakteryjnie, łagodząco, pomaga utrzymać czystą, gładką i zdrową cerę.Jaki jest skład Acnosan Soft Tonik bezalkohol.p/trądzikowy?

Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Water(Aqua)/Butylene Glycol/PEG-60 Almond Glycerides/Caprylyl Glycol/Glycerin/Carbomer/Nordihydroguaiaretic Acid/Oleanolic Acid, Panthenol, Methylchloroisothiazolinone/Methylisothiazolinone, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol.


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego kosmetyku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego kosmetyku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Produkty do twarzy

    W tej kategorii znajdziesz produkty kosmetyczne stosowane do pielęgnacji twarzy w postaci kremu, żelu, serum, maseczki itp. o działaniu nawilżającym, regenerującym, przeciwzmarszczkowym, liftingującym, korygujące niedoskonałości i przebarwienia skóry itp., preparaty do makijażu i demakijażu, do różnych rodzajów skóry, w tym skóry z problemami.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.