Q10 Elite interakcje ulotka kapsułki  60 kaps.

Trudno dostępny w aptekach

 

Q10 Elite kapsułki | 60 kaps.


Dowiedz się więcej

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: DOCTOR LIFE SP. Z O.O.


Opis produktu Q10 Elite

Kiedy stosujemy Q10 Elite?

Zdrowie serca, układu krążenia, utrzymanie młodości i ogólnego zdrowia organizmu.

Q10 Elite - działanie

Q10 Elite 500 to unikalna formuła zawierająca wysoce przyswajalny koenzym Q10, resweratrol, OPC, kwercetynę i ekstrakt z granatu i oliwki, stworzona aby zadbać o zdrowie i młodość o serca i zapewnienia długiego dobrostanu organizmu.

Jaki jest skład Q10 Elite?

Lecytyna słonecznikowa 150mg , koenzym Q10 (ubichinon) 100mg, ekstrakt z owoców granatowca właściwego (Punica granatum) 100mg, ekstrakt z owoców oliwki 50mg, resweratrol z (S. cerevisiae) 100mg, kwercetyna (Sophora japonica L.) 100mg, ekstrakt z pestek winogron (Vitis vinifera L) 95% oligomerycznych proantocyjanidyn (OPC), otoczka kapsułki: hydroksyporopylometyloceluloza.

Q10 Elite zalecane spożycie

1 kapsułka z jedzeniem. Dla lepszych efektów kardiologicznych i wydolności układu krążenia: po 1 kapsułce do śniadania i kolacji przez co najmniej 12 miesięcy.

Q10 Elite – jakie środki ostrożności należy zachować?

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Skład


Interakcje Q10 Elite z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje Q10 Elite z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Preparaty zawierające Koenzym Q 10
  • Koenzym Q10
  • Naczynia krwionośne

Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o kodach BLOZ oraz możliwości współpracy z BLOZ dostępne są pod adresem BLOZ.pharmind.pl.