Na Robaka interakcje ulotka tabletki  30 tabl.

Trudno dostępny w aptekach

 

Na Robaka tabletki | 30 tabl.

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: KRAKOWSKIE ZAKŁADY ZIELARSKIE "HERBAPOL" W KRAKOWIE S.A.

Logo LekarzeBezKolejki.pl

Będziesz zażywać ten lek?

Zawsze warto najpierw skonsultować się z lekarzem.

Skorzystaj z Telewizyty na LekarzeBezKolejki.pl


Opis produktu Na Robaka

Kiedy stosujemy Na Robaka?

Produkt stanowi funkcjonalne uzupełnienie diety w ziele tymianku, ziele piołunu, kłącze tataraku i liść orzecha włoskiego. Tatarak oraz orzech włoski wspierają funkcjonowanie przewodu pokarmowego. Produkt polecany dla osób borykających się z dolegliwościami jelitowymi wywołanymi przez nieproszonych i niechcianych gości.


Jaki jest skład Na Robaka?

Skrobia, substancja wypełniająca - sorbitol, ziele tymianku – 100 mg/tabl., ziele piołunu – 40 mg/tabl., kłącze tataraku – 25 mg/tabl., liść orzecha włoskiego – 5 mg/tabl., substancje przeciwzbrylające - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu.


Na Robaka zalecane spożycie

Sposób użycia:

Zaleca się przyjmowanie 1 tabletki 2 razy dziennie, popijając płynem. Nie stosować dłużej niż 10 dni. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu.


Skład


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Pasożyty

    Pasożyty są to organizmy, które do życia i zdobywania pokarmu wykorzystują inne organizmy. Wśród pasożytów wewnętrznych występujących u ludzi można wymienić: pierwotniaki (m.in.lamblie), obleńce (owsiki, glista ludzka, włosień) i płazińce (przywry i tasiemce). Bardzo często do zakażenia pasożytami dochodzi poprzez: zjedzenie surowego mięsa lub ryby, niedokładnie umyte owoce i warzywa, picie wody skażonej jajami pasożytów, kąpiele w naturalnych zbiornikach wodnych. Dlatego lekarze radzą, by w celu zminimalizowania ryzyka zakażenia pasożytami, stosować kilka zasad higieny: płukać owoce i warzywa we wrzątku, myć ręce po powrocie do domu i skorzystaniu z toalety, często wymieniać pościel i ręczniki, nie przyjmować płynów i pokarmów nieznanego pochodzenia, odrobaczać zwierzęta domowe, a profilaktycznie również siebie. W tym celu można sięgnąć po apteczne suplementy diety polecane dla osób borykających się z dolegliwościami jelitowymi wywołanymi przez pasożyty. W składzie tych produktów znajdziemy m.in. kłoącze tataraku, ziele tymianku, ziele piołunu, liść orzecha włoskiego, ziele krwawnika (np. Na Robaka, Para Farm MAX). Należy pamiętać, że w przypadku preparatów ziołowych konieczne jest regularne i długotrwałe stosowanie w celu osiągnięcia zamierzonego efektu.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.