Moskilex p/komarom kleszczom meszkom interakcje ulotka płyn  90 ml

Trudno dostępny w aptekach

 

Moskilex p/komarom kleszczom meszkom płyn | 90 ml

Rodzaj: produkt biobójczy

Podmiot odpowiedzialny: LABORATORIUM DERMAPHARM SP. Z O.O.

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące dawkowania Moskilex p/komarom kleszczom meszkom?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!


Opis produktu Moskilex p/komarom kleszczom meszkom

Kiedy stosujemy Moskilex p/komarom kleszczom meszkom?

Preparat dla ludzi do ochrony przed komarami, kleszczami i meszkami. Preparat zawiera 10% DEET. Gwarantuje 100% skuteczność działania na komary i kleszcze przez całe 3 godziny po aplikacji. W składzie ma aż 3 substancje aktywne: DEET, IR 3535, Pyrethrum Extract.

Zalecenia

- Preparat szczególnie polecany dla: wędkarzy, leśników, turystów (podróżujących po Polsce i świecie) i działkowców.

- Doskonała ochrona dla osób aktywnie spędzających czas na łonie natury, które chcą się skutecznie chronić przed komarami, kleszczami i meszkami.

- Preparat można stosować u dzieci powyżej 6 roku życia.

Moskilex p/komarom kleszczom meszkom - działanie

- DEET (N,N-Dietylo-m-toluamid) środek odstraszający komary, kleszcze,  muchy końskie.

- IR3535 wykazuje szerokie spektrum i skuteczność działania. Działa odstraszająco  na kleszcze, komary, meszki, osy, pszczoły. Stosowany również w repelentach dla dzieci i osób z wysoka nadwrażliwością.

- Pyrethrum Extract permetryna pochodzenia naturalnego - ekstrakt roślinny  bezpieczny dla ssaków.Jaki jest skład Moskilex p/komarom kleszczom meszkom?

DEET 100g/1kg, IR3535 10g/1kg, Pyrethrum Extract 1,5g/1kg.


Moskilex p/komarom kleszczom meszkom – dawkowanie

Rozpylić równomiernie na chronione miejsca. Na twarz i szyję nanosić pośrednio - spryskać dłoń, a następnie rozprowadzić unikając kontaktu z oczami i ustami. Nie stosować na materiały plastikowe, syntetyczne, skórzane i lakierowane (również w samochodzie). Nie aplikować na biżuterię, w tym na zegarki i okulary.


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Produkty do ciała

    W tej kategorii znajdziesz produkty upiekszające ciało, preparaty do pielęgnacji skóry atopowej i skłonnej do alergii oraz urazów, redukujące blizny, stosowane w nadmiernej potliwości, do pielęgnacji okolic intymnych, do depilacji, do masażu, do opalania, do pielęgnacji biustu, do skóry naczynkowej, do skóry po terapii onkologicznej, do skóry skłonnej do nadmiernego łuszczenia i rogowacenia, do pielęgnacji skóry trądzikowej, dla kobiet ciężarnych, do skóry twarzy, normalnej i mieszanej, suchej i wrażliwej, skłonnej do podrażnień, do pielęgnacji zmęczonych i opuchniętych nóg, do pielęgnacji skóry cukrzyków, przeciwzmarszczkowe, ujędrniajace, nawadniajace, wzmacniające, wyszczuplające, przeciw rozstępom, antycelulitowe, do kąpieli. Dostępne w postaci kremów, żeli, balsamów, olejków itp.


Może Cię również zainteresować:

Łupież - przyczyny i profilaktyka

Uroda

Łupież - przyczyny i profilaktyka

Łupież jest uporczywą chorobą skóry głowy, która objawia się nieestetycznym łuszczeniem naskórka, swędzeniem, a niekiedy łojotokiem. Najbardziej widoc...


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.