Montelukast Sandoz

granulat | 4 mg | 28 sasz. | Montelukastum

lek na receptę | SANDOZ GMBH

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Sprawdź teraz w najbliższej aptece


Montelukast Sandoz interakcje ulotka granulat 4 mg 28 sasz.

Wskazania

Montelukast Sandoz jest wskazany jako lek dodatkowy w leczeniu przewlekłej astmy oskrzelowej łagodnej i umiarkowanej u pacjentów w wieku od 6 miesięcy do 5 lat, u których nie można uzyskać wystarczającej kontroli objawów za pomocą wziewnych kortykosteroidów oraz doraźnie stosowanych krótko działających beta-agonistów.

Montelukast Sandoz może być również stosowany zamiast małych dawek wziewnych kortykosteroidów u pacjentów w wieku od 2 do 5 lat z przewlekłą astmą łagodną, u których w ostatnim okresie nie występowały ciężkie napady astmy wymagające zastosowania doustnych kortykosteroidów i którzy nie są w stanie prawidłowo stosować kortykosteroidów wziewnych (patrz punkt 4.2).

Montelukast Sandoz jest również wskazany w zapobieganiu astmie oskrzelowej u pacjentów w wieku 2 lat i starszych, w której cechą dominującą jest wysiłkowy skurcz oskrzeli.Skład


Przeciwwskazania


Działania niepożądane


Dawkowanie


Środki ostrożności


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy


Podobne produkty z tą samą substancją czynną


Statystyki Montelukast Sandoz

Zgodnie z dostępnymi w bazie ABD statystykami jesteśmy w stanie zakomunikować, że sprzedaż w zbiorze leki stosowane w chorobach układu oddechowego zmieniła się o 26.68%. Najwyższa sprzedaż w grupie leki stosowane w chorobach układu oddechowego została przez ktomalek.pl zanotowana dla wymienionych województw: kujawsko-pomorskie, opolskie, lubuskie. Między okresem z ilością najwyższej sprzedaży produktów z grupy leki stosowane w chorobach układu oddechowego, do których należy Montelukast Sandoz, a miesiącem, w którym zanotowaliśmy najmniejszą sprzedaż, daje się zanotować dysproporcja, która jest równa 81.11%.

Montelukast Sandoz - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Montelukast Sandoz to lek, którego ilość zapytań bardzo wzrosła w poprzednim terminie. Zgodnie z statystykami wyszukiwarki internetowej KtoMaLek.pl wynika, że lek Montelukast Sandoz jest wyszukiwany przez użytkowników następujących regionów wielkopolskie, mazowieckie, pomorskie. Potrafimy poza tym udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej mieszkańców poszukuje Montelukast Sandoz. Są to wymienione lokalizacje: Warszawa, Wrocław, Tychy.

Na stronie internetowej KtoMaLek.pl można wspomnieć o grupie leki stosowane w chorobach układu oddechowego. Jednym ze środków, które jesteśmy w stanie do niej zaliczyć jest Montelukast Sandoz. Województwo mazowieckie jest bez dwóch zdań na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o ilość zapytań o preparaty w grupy leki stosowane w chorobach układu oddechowego. Jeżeli poszukujecie preparatów z tożsamej samej kategorii, to są nimi na przykład: Milukante, Montelukast Bluefish, Monkasta (WIĘCEJ).

Potrafimy napisać, iż w miesiącach listopad, kwiecień, sierpień przeprowadzono najwięcej zapytań dla produktu Montelukast Sandoz. Najmniej intensywnie lek był natomiast wyszukiwany przez ludzi w następujących miesiącach październik, wrzesień, styczeń. 400.00% to ilość, która równa jest różnicy między opisanymi porami roku.

Substancje czynne leku Montelukast Sandoz?

W skład leku Montelukast Sandoz wchodzi substancja czynna Montelukastum. Pośród leków w bazie internetowej wyszukiwarki leków KtoMaLek.pl taką samą substancję czynną posiada następująca liczba preparatów: 11.24%.

Jaka jest dostępność leku Montelukast Sandoz?

Na terenie naszego kraju lek Montelukast Sandoz ma na stanie mniejszość aptek. Jesteśmy w stanie więc poinformować bez cienia wątpliwości, iż są to leki trudno dostępne.

Czy Montelukast Sandoz jest lekiem refundowanym?

Montelukast Sandoz nie jest lekiem refundowanym.

Czy Montelukast Sandoz jest lekiem na receptę?

Montelukast Sandoz jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na witrynie KtoMaLek powinieneś wiedzieć, iż podczas kupowania leku w aptece musisz posiadać przy sobie receptę.


Montelukast Sandoz opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: