Trudno dostępny w aptekach

 

Młody Jęczmień Forte Slim tabletki | 60 tabl.


Dowiedz się więcej

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: AVET PHARMA SP. Z O.O.


Opis produktu Młody Jęczmień Forte Slim

Kiedy stosujemy Młody Jęczmień Forte Slim?

Młody Jęczmień FORTE SLIM, to suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych, które chcą zadbać o kontrolę masy ciała oraz wspierać utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi.

Młody Jęczmień Forte Slim - działanie

Ekstrakt z młodego jęczmienia

przyczynia się do ochrony antyoksydacyjnej komórek i tkanek organizmu

Ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy:

przyczynia się do kontroli masy ciała wspiera metabolizm tłuszczów i węglowodanów korzystnie wpływa na rozkład tkanki tłuszczowej

Chrom:

przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi

Jaki jest skład Młody Jęczmień Forte Slim?

Składniki: ekstrakt z młodego jęczmienia (Hordeum vulgare) DER 25:1, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, nośnik: sól sodowa karboksymetylocelulozy, ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium) standaryzowany
na 6% synefryny, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, substancja przeciwzbrylająca: talk, substancja wiążąca: sorbitol, emulgator: lecytyny, barwnik: kompleksy miedziowe chlorofilin, chlorek chromu (III) (chrom), D-biotyna.

Młody Jęczmień Forte Slim zalecane spożycie

Zalecana dzienna porcja do spożycia: dorośli 1 do 2 tabletek dziennie, w trakcie posiłku. Maksymalnie dwie tabletki dziennie. Tabletkę należy popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Młody Jęczmień Forte Slim – jakie środki ostrożności należy zachować?

Ostrzeżenia: Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Preparat nie jest przeznaczony do stosowania u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz osób leczonych na nadciśnienie.

Skład


Interakcje Młody Jęczmień Forte Slim z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje Młody Jęczmień Forte Slim z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Oczyszczanie organizmu
  • Odchudzanie

Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o kodach BLOZ oraz możliwości współpracy z BLOZ dostępne są pod adresem BLOZ.pharmind.pl.