Lactosan fix interakcje ulotka saszetka 1,5 g 20 sasz.

Dostępny w mniej niż połowie aptek

 

Lactosan fix saszetka | 1,5 g | 20 sasz.

Rodzaj: środek spożywczy

Producent: HERBAPOL-LUBLIN S.A.

Opis produktu Lactosan fix


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Witaminy i minerały dla kobiet w ciąży

    W tej kategorii znajdziesz produkty dedykowane dla kobiet w ciąży i karmiących piersią zawierające witaminy i minerały. Dostępne w postaci tabletek, kapsułek itp.


Może Cię również zainteresować:

Jak diagnozować anemię?

Zdrowie

Jak diagnozować anemię?

Anemia jest chorobą charakteryzującą się obniżonym poziomem hemoglobiny oraz liczby czerwonych krwinek. Objawami przypomina przepracowanie przemęczeni...


Lactosan fix - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Potrafimy napisać, że w miesiącach styczeń, lipiec, listopad przeprowadzana była największa liczba wyszukiwań dla produktu Lactosan fix. Najrzadziej środek spożywczy był natomiast poszukiwany przez pacjentów w następujących miesiącach luty, marzec, czerwiec. 50.00% to liczba, która równa jest różnicy między opisanymi porami roku.

Jaka jest dostępność środka spożywczego Lactosan fix?

Mniejszość aptek korzystających z serwisu KtoMaLek.pl ma wspomniany środek spożywczy obecnie w swojej ofercie. Jest więc środkiem spożywczym trudno dostępnym na terenie Polski.


Lactosan fix opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: