Hialucell 4900 interakcje ulotka kapsułki 0,5416 g 30 kaps. | blister

Brak informacji o dostępności produktu

 

Hialucell 4900 kapsułki | 0,5416 g | 30 kaps. | blister


Dowiedz się więcej

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: BLAU-FARMA GROUP SP. Z O.O. S.K.A.


Opis produktu Hialucell 4900

Hialucell 4900 - działanie

HIALUCELL 4900 suplement diety jest preparatem przeznaczonym do profesjonalnego nawilżania i regeneracji skóry od wewnątrz. Dzięki specjalnie opracowanej recepturze, łączącej wzajemne działanie kilku składników może wspomóc likwidację niekorzystnych zmian w wyglądzie skóry, na które nasza cera narażona jest wraz z upływem czasu. HIALUCELL 4900 może również stanowić uzupełnienie zabiegów kosmetycznych i dermatologicznych, służących nawilżeniu i regeneracji suchej oraz odwodnionej skóry.Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy wpływa na intensywne nawilżenie, wygładzenie i zwiększenie elastyczności skóry, dodatkowo może mieć wpływ na spłycenie drobnych zmarszczek.WNKT przywracają prawidłowe funkcjonowanie bariery naskórkowej i zapobiegają przeznaskórkowej utracie wody. W efekcie skóra pozostaje prawidłowo nawilżona, gładka i elastyczna.

Jaki jest skład Hialucell 4900?

1 kaps. = 23 mg kwasu hialuronowegoKwas hialuronowy + naturalny krzem

Hialucell 4900 zalecane spożycie

Zalecana do spożycia dzienna porcja preparatu: 1 kapsułka dziennie.

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Suplementy poprawiające urodę

    W tej kategorii znajdziesz produkty poprawiające urodę. Dostępne w postaci preparatów doustnych np. tabletek czy kapsułek.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.